Trwa ładowanie...
ewa minge
30-07-2019 20:04

Michał Figurski obraził Ewę Mingę. Skomentował sprawę

Michał Figurski skomentował wygląd Ewy Minge na antenie Antyradia. Projektantka była oburzona jego słowami.

Michał Figurski obraził Ewę Mingę. Skomentował sprawęŹródło: East News, fot: VIPHOTO
d1anrqa

Michał Figurski wraz z Karoliną Korwin Piotrowską prowadzą audycję "Najgorsze państwo świata" w Antyradiu. Gospodarze w niekonwencjonalny sposób przedstawiają słuchaczom informacje z różnych dziedzin. W audycji często padają ostre komentarze.

W poniedziałek Korwin Piotrowska i Figurski rozmawiali o pomyśle, by pisarze science fiction mieli udział w rozwoju medycyny. Piotrowska zauważyła, że w filmie "Face Off" była mowa o przeszczepach twarzy, nim stały się one rzeczywistością. Dziś takie przeszczepy się robi. Na te słowa Figurski zapytał: - Słuchaj, jak się nazywa ta projektantka z burzą rudych loków?

Gdy usłyszał, że to Ewa Minge, wypalił: - Od kogo ona tę twarz przeszczepiła?

d1anrqa

Ewa Minge poczuła się dotknięta jego słowami. Napisała na Facebooku:

- Żyjemy w świecie, w którym wolność słowa przechodzi jakiekolwiek granice. Pal sześć wolność słowa, zwyczajna etyka, kultura i ciut człowieczeństwa. Pan redaktor z pewnością w cholerę przystojny, z burza mózgu zamiast loków i osiągnięciami na skalę międzynarodową, poza słowotokiem i podżeganiem do hejtu . Mój przegląd mediów szaleje od wczoraj, panie redaktorze, czy na pana korzyść? Czy zrobił już pan karierę na mojej twarzy? A może coś dla ludzkości pan z tej kariery odda? Lepiej nie, bo cóż możecie mieć drodzy państwo do zaoferowania światu?

Serwis plejada.pl skontaktował się z projektantką, która skomentowała sprawę:

d1anrqa

- Ktoś kto sam ma problem z opadającą po paraliżu twarzą, kto dochodził przez długi okres czasu do zdrowia, dostaje kolejną szansę, siada w radiu, pozwala sobie na taki komentarz... Nie wiem, czy jest jakakolwiek osoba na świecie, która uznałaby to za dowcipne, etyczne i moralne. Mam 52 lata, on jest w stosunku do mnie jeszcze gówniarzem.

Zobacz także: Minge gorzko o show biznesie: "Dobra na pewno tu nie można szukać"

Michał Figurski również odniósł się do sprawy. Powiedział w rozmowie z Plejadą:

- Różne rzeczy zdarzają się w trakcie audycji. Jeżeli pani Ewa Minge poczuła się urażona, to oczywiście serdecznie ją przepraszam. Wykonam do niej telefon. Porozmawiam z nią na ten temat. Nie mam problemu z powiedzeniem "przepraszam". To jest swego rodzaju satyra, dlatego jeśli pani Ewa czuje się urażona, to ją oczywiście najmocniej przepraszam. Nie jestem takim człowiekiem, żeby celowo w kogoś kopać.

d1anrqa
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1anrqa