ycipk-48sghp

Kreacja Kate stała się hitem i sprzedała się na pniu! Ale mało kto zauważył o wiele ważniejszy szczegół

Podczas uroczystości wręczenia Orderu Podwiązki jak zwykle oczy ciekawskich były zwrócone na księżną. Jej styl śledzą i naśladują kobiety na całym świecie. Nic dziwnego, że jej biały płaszczyk w formie sukienki już jest niedostępny!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Księżna Kate z królową Hiszpanii, Letizią
Księżna Kate z królową Hiszpanii, Letizią (Getty Images)
ycipk-48sghp

Catherine Walker&Co to ulubiona marka żony księcia Williama. Specjalizuje się w szyciu z wysokiej jakości tkanin, ich projekty są eleganckie i proste. Ceny nie są podane na stronie firmy, ale niekiedy można znaleźć noszone kreacje na aukcjach internetowych, gdzie kosztują kilkaset funtów. Kate ma w swojej szafie kilkanaście kreacji tej marki, w tym płaszcz za 4 tysiące funtów.

Internet
Podziel się

Wysoka cena białej kreacji z czarną lamówką nie odstraszyła fanek stylu księżnej. Produkt jest już nie do zdobycia. Możliwe także, że firma wycofała go z regularnej sprzedaży na prośnę Kate, by ta mogła czuć się wyjątkowo.

ycipk-48sghp
Getty Images
Podziel się

Najbardziej spostrzegawczy wśród fanów żony następcy tronu zauważyli jednak bardziej subtelny szczegół jej looku: tego ważnego dla monarchii brytyjskiej dnia Kate miała na sobie te same kolczyki, które Diana założyła w dniu ślubu z księciem Karolem. Stanowią komplet z tiarą, która należy do monarchii. Lata temu Diana nie zdecydowała się na założenie tiary (ponoć była zdecydowanie za ciężka), ale miała perłowe kolczyki, które potem otrzymała od Williama Kate. Przypominamy, że Kate nosi na palcu pierścionek zaręczony Diany (William otrzymał go po tragicznej śmierci matki).

Getty Images
Podziel się
Getty Images
Podziel się
ycipk-48sghp
ycipk-48sghp
ycipk-48sghp
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-48sghp