Trwa ładowanie...
d1v4ykt

Królowa Elżbieta na nowych zdjęciach. Pierwsze od czasu rezygnacji Harry'ego

Nie milkną echa po decyzji Harry'ego i Meghan, którzy nie chcą być już częścią rodziny królewskiej. Dopiero dwa dni po szokującej informacji królowa Elżbieta II pokazała się publicznie, choć nieoficjalnie. I miała nietęgą minę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Królowa Elżbieta II ma już 93 lata, ale nadal lubi siadać za kółkiem terenówki
Królowa Elżbieta II ma już 93 lata, ale nadal lubi siadać za kółkiem terenówki (Forum)
d1v4ykt

W piątek paparazzi uchwycili moment, w którym 93-letnia królowa siedzi za kierownicą range rovera w okolicach Sandringham w Norfolk. Na pierwszy rzut oka wyglądała jak zwyczajna babuleńka w chustce na głowie. Nie ma jednak wątpliwości, że to brytyjska monarchini, której 35-letni wnuk przysporzył nowych zmartwień.

Obejrzyj: Królowa Elżbieta rozczarowana postawą wnuka

Książę Harry w młodości był sprawcą wielu skandali i babcia z pewnością zawdzięcza mu niejeden siwy włos. Najnowszy "wybryk" młodszego syna Diany i Karola to jednak coś zupełnie innego.

d1v4ykt

Przypominamy, że 8 stycznia książę Harry i jego żona Meghan wydali oświadczenie, w którym w kilku zdaniach poinformowali, że rezygnują z bycia częścią rodziny królewskiej.

Brytyjskie media nie mają wątpliwości, że królowa Elżbieta dowiedziała się o decyzji Meghan i Harry'ego z telewizji. Elżbieta, Karol i William byli "głęboko zasmuceni, rozczarowani i wściekli". Po pierwszym szoku przyszedł jednak czas na decyzje.

"Królowa zwołała spotkanie wszystkich czterech rodzin królewskich i zleciła im wymyślenie wykonalnej strategii i nowych ról dla księcia i księżnej Sussex w ciągu najbliższych dni, a nie tygodni" - donosi korespondentka "Daily Mail".

d1v4ykt

Podziel się opinią

Share

d1v4ykt

d1v4ykt