Trwa ładowanie...
d1nmbm2

Krystyna Janda apeluje do widzów swojego teatru. Znalazła się w trudnej sytuacji

Aktorka jest również właścicielką Teatru Polonia i Och-Teatru w Warszawie. Prywatny interes mierzy się obecnie ze sporymi problemami.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Krystyna Janda musi sama zadbać o losy swojego teatru.
Krystyna Janda musi sama zadbać o losy swojego teatru. (ONS.pl)
d1nmbm2

Krystyna Janda jest cenioną aktorką filmową i teatralną, która od 15 lat prowadzi własną inicjatywę - teatr w Warszawie. W związku z ogłoszeniem stanu zagrożenia epidemicznego wszystkie instytucje kultury zostały zamknięte do odwołania. Oznacza to bardzo trudną sytuację finansową dla prywatnych biznesów.

Aktorka zaledwie kilka dni temu wróciła z wakacji w Maroku. Nie dane jej było w spokoju poddać się domowej kwarantannie, gdyż musiała zadbać o bieżące sprawy teatru. Podobnie jak Janusz Józefowicz postanowiła wydać oficjalne oświadczenie.

Zobacz: Podekscytowana Krystyna Janda świętuje urodziny teatru: "Każdy aktor to jest kosmos!"

"Drodzy widzowie, w tym trudnym dla nas wszystkich momencie, chcemy was prosić o wsparcie, dzięki któremu będziemy mogli grać dalej. Nasze teatry trwają od lat i funkcjonują dzięki naszej publiczności, dzięki wam. Nie dotacjom, nie sponsorom. Właśnie dzięki publiczności. Gramy dla was przez całe wakacje, dlatego zachęcamy – nie zwracajcie biletów, wymieńcie je na inne. Zapraszamy latem i jesienią " - napisała Krystyna Janda w mediach społecznościowych.

d1nmbm2

Artystka prosi o niezwracanie wykupionych już biletów na spektakle, które nie odbędą się w najbliższym czasie. Dzięki temu teatr będzie posiadał budżet na bieżące opłaty, a widzowie będą mogli obejrzeć sztukę w innym terminie.

"Proponujemy Wam wymianę biletów na inny dowolny termin lub inny dowolny spektakl w tej samej strefie biletowej do końca 2020 roku. Zostańmy chwilowo w domach, ale nie rezygnujmy z teatru" - prosi.

Krystyna Janda zaprasza widzów do swojego teatru już latem. Nie wiadomo jednak, na jak długo działalność placówek kulturalnych zostanie wstrzymana.

d1nmbm2

Podziel się opinią

Share

d1nmbm2

d1nmbm2