Trwa ładowanie...
d454kag

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk znowu został ojcem. "Dostałem prezent na urodziny"

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk skończył 19 września 38 lat. Tego samego dnia na świat przyszło jego trzecie dziecko, które ma z trzecią kobietą. "Chciałbym przedstawić wam Marysię, moją córcię" – napisał dumny tata na Facebooku.
Share
Krzysztof "Diablo" Włodarczyk z matką swojego trzeciego dziecka, Karoliną
Krzysztof "Diablo" Włodarczyk z matką swojego trzeciego dziecka, KarolinąŹródło: ONS.pl
d454kag

Bokser i okazjonalny aktor ("Samo życie", "Twarzą w twarz", "M jak Miłość") zamieścił w mediach społecznościowych zdjęcie nowo narodzonej córeczki i napisał kilka ciepłych słów. "Dziękuje Karolinie, kobiecie, która dała mi tak cudowna istotę i za to, ile zmieniła i wniosła w moje życie" – pisał "Diablo".

Obejrzyj: Diablo o Fame MMA: "Widać, jakie mamy społeczeństwo"

Włodarczyk był mężem Małgorzaty Babilońskiej, która w 2002 r. urodziła mu syna Cezarego. Para wzięła ślub w 2007 r., a siedem lat później "Diablo" znowu został ojcem. Matką Zuzanny nie była jednak żona pięściarza, tylko Magdalena Radomska. Trzy lata później mężczyzna oznajmił publicznie, że nie mieszka już z żoną i szykuje się do rozwodu.

d454kag

- My nigdy nie byliśmy w złych relacjach, a nasz rozwód dowodzi, że można rozejść się gładko i w przyjaźni. Bo rozwiedliśmy się szybko i bez orzekania o winie – mówił Włodarczyk w 2018 r. po ostatecznym rozstaniu z Babilońską (na zdjęciu poniżej).

  ONS.pl
Źródło: ONS.pl

W najnowszym wpisie Włodarczyk napisał, że "niejeden postawił na nim krzyżyk", ale po narodzinach trzeciego dziecka rozpoczyna nowy rozdział. Przypomnijmy, że w 2011 r. "Diablo" trafił do szpitala po przedawkowaniu leków na depresję. Później poszedł na terapię i próbował odbudować dobre relacje z żoną.

- Sama pochodzę z rozbitej rodziny i wiem, jak to jest. Dlatego uznałam, że jeśli wciąż jest między nami miłość, musimy o nią walczyć, dla naszego syna. Nie chcemy potem żałować, że nie zrobiliśmy wszystkiego, co było do zrobienia, aby pozostać rodziną – mówiła wtedy Babilońska.

d454kag

Podziel się opinią

Share
d454kag
d454kag