ycipk-3mi25z

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk znowu został ojcem. "Dostałem prezent na urodziny"

Krzysztof "Diablo" Włodarczyk skończył 19 września 38 lat. Tego samego dnia na świat przyszło jego trzecie dziecko, które ma z trzecią kobietą. "Chciałbym przedstawić wam Marysię, moją córcię" – napisał dumny tata na Facebooku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Krzysztof "Diablo" Włodarczyk z matką swojego trzeciego dziecka, Karoliną
Krzysztof "Diablo" Włodarczyk z matką swojego trzeciego dziecka, Karoliną (ONS.pl)
ycipk-3mi25z

Bokser i okazjonalny aktor ("Samo życie", "Twarzą w twarz", "M jak Miłość") zamieścił w mediach społecznościowych zdjęcie nowo narodzonej córeczki i napisał kilka ciepłych słów. "Dziękuje Karolinie, kobiecie, która dała mi tak cudowna istotę i za to, ile zmieniła i wniosła w moje życie" – pisał "Diablo".

Obejrzyj: Diablo o Fame MMA: "Widać, jakie mamy społeczeństwo"

ycipk-3mi25z

Włodarczyk był mężem Małgorzaty Babilońskiej, która w 2002 r. urodziła mu syna Cezarego. Para wzięła ślub w 2007 r., a siedem lat później "Diablo" znowu został ojcem. Matką Zuzanny nie była jednak żona pięściarza, tylko Magdalena Radomska. Trzy lata później mężczyzna oznajmił publicznie, że nie mieszka już z żoną i szykuje się do rozwodu.

- My nigdy nie byliśmy w złych relacjach, a nasz rozwód dowodzi, że można rozejść się gładko i w przyjaźni. Bo rozwiedliśmy się szybko i bez orzekania o winie – mówił Włodarczyk w 2018 r. po ostatecznym rozstaniu z Babilońską (na zdjęciu poniżej).

ONS.pl
Podziel się

W najnowszym wpisie Włodarczyk napisał, że "niejeden postawił na nim krzyżyk", ale po narodzinach trzeciego dziecka rozpoczyna nowy rozdział. Przypomnijmy, że w 2011 r. "Diablo" trafił do szpitala po przedawkowaniu leków na depresję. Później poszedł na terapię i próbował odbudować dobre relacje z żoną.

ycipk-3mi25z

- Sama pochodzę z rozbitej rodziny i wiem, jak to jest. Dlatego uznałam, że jeśli wciąż jest między nami miłość, musimy o nią walczyć, dla naszego syna. Nie chcemy potem żałować, że nie zrobiliśmy wszystkiego, co było do zrobienia, aby pozostać rodziną – mówiła wtedy Babilońska.

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3mi25z

ycipk-3mi25z
ycipk-3mi25z