Trwa ładowanie...
d3rvypd

Krzysztof Rutkowski jest w żałobie. Zmarła ukochana mama detektywa

Krzysztofa Rutkowskiego dotknęła osobista tragedia. Detektyw poinformowałam fanów, że jego mama, Urszula Rutkowska zmarła w wieku 83 lat.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Krzysztof Rutkowski jest w żałobie. Zmarła ukochana mama detektywa
Krzysztof Rutkowski jest w żałobie. Zmarła ukochana mama detektywa (East News)
d3rvypd

Krzysztof Rutkowski jest w żałobie

Zaledwie miesiąc temu Krzysztof Rutkowski bawił się na swoim hucznym i bardzo drogim weselu. Krzysztof Rutkowski stanął na ślubnym kobiercu po raz czwarty. Jego wybranką jest Maja Plich, a para jest w związku już 8 lat. Ślub odbył się 17 sierpnia w pałacu w Rozalinie. Para zdawała również relację w mediach społecznościowych ze swojej podróży poślubnej.

ZOBACZ TEŻ: "Taniec z Gwiazdami". Monika Miller o pierwszym odcinku

Niestety teraz Krzysztof Rutkowski podzielił się z opinią publiczną tragiczną wiadomością. Matka byłego detektywa, Urszula Rutkowska zmarła w wieku 83 lat. Kobieta przez lata pracowała w Urzędzie Stanu Cywilnego w Niepokalanowie-Teresinie. Urszula Rutkowska wraz z mężem w tym roku obchodzili 60. rocznicę zawarcia związku małżeńskiego. Z tej okazji otrzymali od prezydenta Andrzeja Dudy medale oraz list gratulacyjny. Niestety kobieta nie zdążyła przeczytać pisma.

d3rvypd

Krzysztof Rutkowski opisywał mamę w niezwykle ciepłych słowach:

"Była z nami przez całe życie, zawsze pogodna i dbająca o wszystkich dookoła, życzliwa. Z ogromnym żalem po stracie Uli, ale widocznie potrzebowali jej gdzie indziej"

Stratę opłakuje również żona Rutkowskiego, Maja.

d3rvypd

"Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą. Pozostaną po nich buty i telefon głuchy. Zawsze Będziemy Ciebie Kochać" – pisze na Facebooku Maja Plich-Rutkowska.

d3rvypd

Podziel się opinią

Share
d3rvypd
d3rvypd