Trwa ładowanie...

Krzysztof Rutkowski mówi o powiększeniu rodziny. "Może będzie brat, a może siostra"

Krzysztof Rutkowski i Maja Plich znowu są na pierwszych stronach gazet. Ciągle niesie się echo po ich medialnym ślubie. Krzysztof Rutkowski nie może nacieszyć się urokami małżeństwa.

Krzysztof Rutkowski mówi o powiększeniu rodziny. "Może będzie brat, a może siostra"Źródło: East News
d4a4kgw
d4a4kgw

Krzysztof Rutkowski i Maja Plich to bez dwóch zdań ulubieńcy prasy kolorowej. Po licznych kontrowersjach z udziałem pary zwątpić można było w ich szczere uczucie. Ostatnio jednak znowu zaskoczyli wszystkich. Po wielu zapewnieniach dotrzymali słowa i wzięli ślub.

ZOBACZ TAKŻE: Marta Manowska: Jestem zakochana, ale to trudna miłość

Krzysztof Rutkowski i Maja Plich po 8 latach znajomości oficjalnie są małżeństwem. Ślub odbył się 17 sierpnia w Rozalinie pod Warszawą, w pałacyku znanym z programu "Projekt Lady".

d4a4kgw

Powiększą rodzinę?

W rozmowie z "Twoim Imperium" Krzysztof Rutkowski wyznał, że nie wyklucza, że postarają się z Mają o rodzeństwo dla Mai, Kai i Krzysia Juniora.

- Nie wykluczam. Może będzie brat, a może siostra - powiedział.

Kosztowne wesele

Krzysztof Rutkowski i Maja Plich nie szczędzili na najważniejszym dniu w ich życiu. Według przesłanek, na uroczystość wydali około miliona złotych. Ale goście również okazali się hojnością.

- W samych kopertach było 300 tys. złotych, a drugie tyle w przedmiotach - wyznał Rutkowski "Twojemu Imperium".

Przetrwali kryzys. Dzisiaj są szczęśliwi

Miłość Krzysztofa Rutkowskiego i Mai Plich ostatnimi czasy wystawiona była na próbę. Kilka miesięcy temu głośno było o romansie Rutkowskiego i Dominiki Zasiewskiej. Wszystko wskazuje jednak na to, że Maja wybaczyła wybrankowi serca.

d4a4kgw
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4a4kgw