Trwa ładowanie...
d3hirhf

Krzysztof Rutkowski mówi o powiększeniu rodziny. "Może będzie brat, a może siostra"

Krzysztof Rutkowski i Maja Plich znowu są na pierwszych stronach gazet. Ciągle niesie się echo po ich medialnym ślubie. Krzysztof Rutkowski nie może nacieszyć się urokami małżeństwa.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Świeżo poślubieni małżonkowie Maja Plich-Rutkowski i Krzysztof Rutkowski.
Świeżo poślubieni małżonkowie Maja Plich-Rutkowski i Krzysztof Rutkowski. (East News)
d3hirhf

Krzysztof Rutkowski i Maja Plich to bez dwóch zdań ulubieńcy prasy kolorowej. Po licznych kontrowersjach z udziałem pary zwątpić można było w ich szczere uczucie. Ostatnio jednak znowu zaskoczyli wszystkich. Po wielu zapewnieniach dotrzymali słowa i wzięli ślub.

ZOBACZ TAKŻE: Marta Manowska: Jestem zakochana, ale to trudna miłość

Krzysztof Rutkowski i Maja Plich po 8 latach znajomości oficjalnie są małżeństwem. Ślub odbył się 17 sierpnia w Rozalinie pod Warszawą, w pałacyku znanym z programu "Projekt Lady".

d3hirhf

Powiększą rodzinę?

W rozmowie z "Twoim Imperium" Krzysztof Rutkowski wyznał, że nie wyklucza, że postarają się z Mają o rodzeństwo dla Mai, Kai i Krzysia Juniora.

- Nie wykluczam. Może będzie brat, a może siostra - powiedział.

Kosztowne wesele

Krzysztof Rutkowski i Maja Plich nie szczędzili na najważniejszym dniu w ich życiu. Według przesłanek, na uroczystość wydali około miliona złotych. Ale goście również okazali się hojnością.

- W samych kopertach było 300 tys. złotych, a drugie tyle w przedmiotach - wyznał Rutkowski "Twojemu Imperium".

Przetrwali kryzys. Dzisiaj są szczęśliwi

Miłość Krzysztofa Rutkowskiego i Mai Plich ostatnimi czasy wystawiona była na próbę. Kilka miesięcy temu głośno było o romansie Rutkowskiego i Dominiki Zasiewskiej. Wszystko wskazuje jednak na to, że Maja wybaczyła wybrankowi serca.

d3hirhf

Podziel się opinią

Share
d3hirhf
d3hirhf