Trwa ładowanie...

Krzysztof Rutkowski odpowiada byłej żonie. Wylicza, ile jej dziś płaci

Anna Rutkowska, była żona słynnego detektywa, zadrwiła z niego i skomentowała ślub z Mają Plich. Rutkowski nie pozostawił jej słów bez odpowiedzi. Wbił byłej żonie szpilę, podkreślając, ile płaci jej alimentów.

Krzysztof Rutkowski odpowiada byłej żonie. Wylicza, ile jej dziś płaciŹródło: East News, fot: East News
d1uirs4
d1uirs4

Krzysztof Rutkowski ponownie się ożenił. Maja Plich, dziś już Rutkowski (tak, nazwiska się nie odmienia, co zaznaczyła z mocą świeżo upieczona mężatka), miała podczas imprezy 4 suknie. Sporo mówiło się o wydatkach pary na ślub i wesele. Zainteresowani podkreślali, że kosztowało ich to milion złotych. Ślub nie mógł przejść bez echa.

W jednym z tabloidów pojawiła się rozmowa z Anną Rutkowską, byłą żoną detektywa. Przyznała, że bez niej Krzysztof nie odniósłby takiego sukcesu.

Zobacz: Afera z taśmami Rutkowskiego

W rozmowie Anna dodała też, że gdy byli razem, nie opływali w luksusy. Kobieta w "Fakcie" powiedziała też, co sądzi na temat ślubu swojego ex. Przyznała, że każdy lubi co innego i trudno jej to osądzać. Ale dodała też: - Mnie taki przepych i bogactwo nie imponują, ale to cały Krzysztof. Dla mnie to jest śmieszne. Ja przez całe życie byłam skupiona na kulturze i ciężkiej pracy, a nie na brylowaniu na salonach.

d1uirs4

Rutkowski, znany ze swoich ostrych wypowiedzi, nie mógł przejść obok tych słów obojętnie. Również w "Fakcie" postanowił wyłożyć, co o tym sądzi. Wspomniał żonie, że gdy się poznali, Anna miała "gigantyczne długi", dbał więc o dom i zapewniał rodzinie luksusowe życie. Rutkowski wyliczył, że udało im się wkrótce kupić dwa domy i apartament. Gdy się rozstali, Rutkowski zostawił żonie majątek i nowy samochód w garażu, jak sam mówi.

Detektyw wyznał też, że dalej płaci byłej żonie alimenty - 1200 euro, czyli ok. 5 tys. złotych. - Mówi o luksusie i bogactwie, że ją to śmieszy. Chyba zapomniała, jak chodziła ze mną na bale - dodał rozgoryczony Rutkowski. Najwidoczniej nie odebrał słów ex z przymrużeniem oka.

d1uirs4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1uirs4