Trwa ładowanie...

Książę Andrzej powiązany z kolejnym pedofilem. Miał widywać się z nim przed laty

Książę Andrzej ma kolejne kłopoty. Nie dość, że jest oskarżony o wykorzystanie seksualne nieletniej i przymykanie oczu na przestępstwa Jeffreya Epsteina, to jeszcze podejrzewa się go o współpracę z innym pedofilem, nad którym ciążą oskarżenia o gwałt.

Książę Andrzej powiązany z kolejnym pedofilem. Miał widywać się z nim przed latyŹródło: East News
d10smi3
d10smi3

Książę Andrzej jest oskarżony o przestępstwa na tle seksualnym wobec Virginii Giuffre, z którą miał się spotykać w latach 1999-2002. Ofiara była wówczas nieletnia. Spotkania aranżował Jeffrey Epstein, ale książę zupełnie nie przypomina sobie spotkania, podczas którego miało dojść do zbliżenia z dziewczyną.

Okazuje się że sytuacja Andrzeja może być jeszcze gorsza. Jak donosi "Daily Mail", członek brytyjskiej rodziny królewskiej jest podejrzany o kontakty i współpracę z Peterem Nygardem. Nad biznesmenem ciążą zarzuty o gwałt na 10 kobietach w latach 2008-2015. Kanadyjczyk miał obiecać 14-latkom kariery w modelingu w zamian za seks. Dziewczyny miały zostać zgwałcone w jego rezydencji na Bahamach i być w dodatku pod wpływem narkotyków.

ZOBACZ TEŻ: Kulisy konfliktu księcia Williama i księcia Harry’ego

Książę Andrzej i Nygard mieli kontaktować się w 2000 r. po tym, jak Kanadyjczyk zawarł ugody z 3 modelkami, które oskarżały go o molestowanie seksualne. Projektant mody miał proponować monarsze seks z jedną z nieletnich modelek.

Andrzej kilka miesięcy temu wycofał się z życia publicznego, ale sprawa wydaje się nie mieć końca. Relacje z Nygardem mogą ponownie skompromitować monarchę.

d10smi3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d10smi3