Trwa ładowanie...
d1wwr5c

Książę George znowu pokazał rogi. Tym razem skrytykował mamę

Księżna Kate musiała być rozczarowana zachowaniem swojego najstarszego syna. Nie spodziewała się, że może usłyszeć od niego uszczypliwą uwagę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Księżna Kate skrytykowana przez syna
Księżna Kate skrytykowana przez syna (Getty Images)
d1wwr5c

Książę George z pewnością nie należy do najgrzeczniejszych dzieci. Niejednokrotnie obserwowaliśmy, jak dokazywał podczas spotkań dyplomatycznych czy rodzinnych wydarzeń.

ZOBACZ TAKŻE: Książę Harry ociera łzy podczas ślubu z ukochaną Meghan Markle

Brytyjski dwór słynie z obostrzeń i rygoru. Królewska etykieta jest zmorą wszystkich książąt. Jednak mimo całego patosu, nie brakuje chwil wytchnienia i luzu. Książę George to prawdziwy urwis i zawsze znajdzie sposób, żeby nieco rozładować napięcie. Ostatnio znowu nawywijał.

d1wwr5c

Jak donosi brytyjski dziennik "The Telegraph", jakiś czas temu książę William oraz księżna Kate udali się z wizytą do Irlandii Północnej. Tym razem podczas podróży dyplomatycznej nie towarzyszyły im dzieci.

Jeśli wierzyć doniesieniom pracy, Kate nie tylko chętnie rozmawiała z podwładnymi, ale wzięła nawet udział w meczu piłki nożnej z młodzieżą.

Przed wejściem na murawę, księżna przeszła rozgrzewkę. Ćwiczeniom przyglądali się jej podwładni. Podczas krótkiej wymiany zdań, Kate powiedziała im, że czasami gra w piłkę nożną ze swoim najstarszym synem Georgem.

Zdradziła nawet, że chłopiec niezbyt przychylnie wypowiada się o jej sportowych umiejętnościach.

- Ostatnio syn powiedział mi, że gram jak ciamajda. I chyba miał w tym trochę racji - wyjawiła Kate.

Nie sądziliśmy, że księżna Cambridge ma w sobie tyle dystansu.

d1wwr5c

Podziel się opinią

Share

d1wwr5c

d1wwr5c