Trwa ładowanie...
dmqevf8

Książę William i książę Harry. Między braćmi wszystko zmieniło się na zawsze

To bardzo smutny czas dla brytyjskiej rodziny królewskiej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Te miny mówią absolutnie wszystko
Te miny mówią absolutnie wszystko (Getty Images)
dmqevf8

Po dekadzie, w której małżeństwo księcia Karola i księżnej Diany legło w gruzach, a potem Diana zmarła tragiczne w wypadku samochodowym, wydawało się, że wreszcie nad brytyjską rodziną królewską zaświeci słońce. Bracia Harry i William dorośli, stali się wzorami dla ludzi ze swojego pokolenia, lubianymi przez wszystkich.

Ich śluby i narodziny dzieci miały dać początek nowej erze w historii rodziny Elżbiety II. Niestety, z końcem marca Meghan i Harry zrzekają się praw i obowiązków starszych członków monarchii. Ich ostatnie wspólne oficjalne wyjście miało miejsce kilka dni temu, gdy spotkali się w kościele na nabożeństwie. Niestety William i Kate, wiedząc przecież, że patrzy na nich cały świat, zgotowali im bardzo chłodne powitanie. A nawet jego brak!

To naprawdę smutne, jeśli przypomnimy sobie, jak blisko bracia byli jeszcze parę lat temu...

dmqevf8

Magazyn People poświęcił okładkowy materiał poszarganej relacji Williama i Harry'ego, Informator gazety twierdzi, że "więź między braćmi zmieniła się na zawsze".

- Nie wrócą do tego, co było kiedyś. Harry teraz skupia się na przyszłości swojej i swojej rodziny. Planują zamieszkać z Archiem w Kaliforni, kupić dom w Kanadzie. Harry już się nie ogląda.

Czy nie wydaje się wam zdumiewające, że dwóch kochających się braci nie może zaakceptować swoich wyborów? Od teraz będzie dzielić ich nie tylko ocean.

   Getty Images
   Getty Images
   Getty Images
dmqevf8

Podziel się opinią

Share

dmqevf8

dmqevf8