Trwa ładowanie...
d1cxhuy

Książę William i księżna Kate mają napięty grafik. Szukają osoby, która będzie go koordynować

Książę i księżna Cambridge zamieścili ogłoszenie - poszukują pracownika, który będzie koordynował ich kalendarz. Chodzi o rozkład zajęć, podróży.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Księżna Kate i książę William
Księżna Kate i książę William (Getty Images)
d1cxhuy

Księżna Kate i jej mąż, choć nie pracują jak zwykli ludzie, nie mają więc etatu i wynagrodzenia za godzinę, pełnią w Wielkiej Brytanii bardzo ważne funkcje. To oni, podobnie jak książę Karol, pomagają królowej Elżbiecie II, która, choć 93-letnia, nadal jest głową państwa. A co za tym idzie, ma wiele obowiązków.

Jej syn, wnuki i ich żony biorą na siebie część zobowiązań - pojawiają się w miejscach publicznych, jeżdżą po kraju, spotykając się z poddanymi, podróżują po świecie, odwiedzając prezydentów, rozmawiają z politykami. Bywają też ma festiwalach, imprezach kulturalnych. Do tego dochodzi działalność charytatywna.

Popkultura wdziera się do rodziny królewskiej? "Archie to imię jak dla bohatera z kreskówki" (KLIKA PUDELKA)

d1cxhuy

Wbrew pozorom Kate i William są bardzo zajęci. Ich codzienność, choć pełna przepychu, niewiele ma wspólnego z dziecięcymi marzeniami o byciu księżniczką. Piękne suknie to plus, ale trzeba pamiętać i o minusach - ciągłe rozjazdy, a podczas wizyt - uśmiechy i idealny wizerunek. Uff.

Nic dziwnego, że książęca para potrzebuje kogoś, kto zajmie się przyziemnymi sprawami.

"Pracownik będzie odpowiedzialny za sprawne zarządzanie wieloma złożonymi kalendarzami, grafikami, aby zapewnić sprawną i skuteczną koordynację zadań i wydarzeń" - czytamy w ogłoszeniu.

d1cxhuy

Nie wspomniano w nim o pensji, wiadomo tylko, że miejsce pracy to pałac Kensington. Chciecie aplikować? Wystarczy kliknąć TUTAJ.

Ogłoszenie o pracę u księcia Williama i księżnej Kate Oficjalna strona internetowa księcia Cambridge
Podziel się
Księżna Kate i książę William Getty Images
Podziel się

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


d1cxhuy

d1cxhuy
d1cxhuy