Trwa ładowanie...
d2vr4qt

Księżna Camilla pracuje podczas kwarantanny. Odsłoniła wnętrza swojego gabinetu

Żona księcia Karola zarażonego koronawirusem wciąż przebywa w izolacji. Nie oznacza to jednak rezygnacji z książęcych obowiązków. Jako patronka królewskiego stowarzyszenia wolontariuszy w związku z pandemią sama zaangażowała się w wolontariat.
Share
Księżna Camilla pokazała, jak wygląda jej prywatny gabinet.
Księżna Camilla pokazała, jak wygląda jej prywatny gabinet.Źródło: ONS.pl
d2vr4qt

Księżna Camilla od kilku tygodni przebywa z mężem w ich szkockiej posiadłości w Aberdeenshire. Nie mogą jednak przebywać w tych samych pomieszczeniach. Książę Karol uzyskał pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa, dlatego para musiała odizolować się od siebie.

Na szczęście symptomy choroby ustąpiły u księcia Walii. Jego żonie udało się uniknąć zarażenia. Martwi ją jednak sytuacja w kraju, więc postanowiła wesprzeć brytyjską służbę zdrowia i zarejestrować się jako wolontariuszka.

Zobacz: Jak gwiazdy spędzają kwarantannę?

Z uwagi na kontynuowanie zasad domowej izolacji, księżna Camilla zaangażowała się w udzielanie telefonicznego wsparcia. Jak poinformował rzecznik ich siedziby Clarence House, dziś księżna rozmawiała z 85-letnią Brytyjką, która samotnie przechodzi proces kwarantanny.

d2vr4qt

Przy okazji tych wieści można było zobaczyć, jak wygląda gabinet księżnej Camili. Sporo w nim prywatnych pamiątek, pozwalających ją lepiej poznać. Uważni obserwatorzy jej regałów wypatrzyli tomy Harry'ego Pottera oraz kryminałów Petera Jamesa.

Oczywiście w tle nie mogło zabraknąć rodzinnych fotografii. Na zdjęciach nie zabrakło nikogo z najbliższej rodziny: widać królową Elżbietę w otoczeniu księżniczki Charlotte i księcia George'a, księcia Filipa z najstarszym synem, wnukami oraz ich żonami. Znalazło się miejsce też na fotki Laury i Toma, dzieci księżnej z pierwszego małżeństwa oraz jej wnuków. Na półce znalazły się również archiwalne zdjęcia księżnej Camili z rodzicami z czasów dzieciństwa, jak i jej młodości.

Z pewnością księżna Kornwalii nie należy do pedantycznych osób. Tuż za jej plecami widać kartony na podłodze, z których wyłaniają się m.in. fragmenty gadżetów do zabaw z psami. Camilla jest właścicielką trzech czworonogów.

Z kolei na biurku nie brakowało książęcej papeterii, jak i zwykłych, tanich kartek okolicznościowych, z których jedna nosiła tytuł "królowej pszczół".

Za sprawą jednego zdjęcia księżna Camilla dała się lepiej poznać wszystkim miłośnikom brytyjskiej rodziny królewskiej. Z pewnością królowa Elżbieta II będzie jej wdzięczna za służbę narodowi w tak trudnym okresie.

d2vr4qt

Podziel się opinią

Share
d2vr4qt
d2vr4qt