ycipk-ks0wm9

Księżna Camilla zrezygnowała z wyjścia z Meghan i Harrym. Z powodów zdrowotnych

Księżna Camilla musiała zrezygnować z pełnienia reprezentacyjnych obowiązków w najbliższym czasie. Żona księcia Karola boryka się z kłopotami zdrowotnymi.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Księżna Camilla musi się skupić na zdrowiu
Księżna Camilla musi się skupić na zdrowiu (ONS.pl)
ycipk-ks0wm9

Księżna musiała najpierw zrezygnować ze środowego uroczystego spotkania w londyńskiej bibliotece. Uroczystości były związane z obchodami 200 urodzin księcia Alberta, patrona biblioteki. Jak podaje magazyn "People", liczono, że księżna wygłosi tam okolicznościową mowę.

Niestety, w związku z kłopotami zdrowotnymi musiała zrezygnować z najbliższych obowiązków. Oznacza to więc, że nie weźmie także udziału w czwartkowej, corocznej uroczystości na Polu Pamięci w opactwie Westminster.

Pole Pamięci jest miejscem, w którym m.in. byli i obecni członkowie służb wojskowych, a także osoby pełniące funkcje publiczną mogą umieścić krzyż lub osobistą wiadomość dla tych, którzy stracili życie na służbie. Tradycyjne białe krzyże wytwarza firma Poppy Factory, której patronuje właśnie księżna Camilla.

ycipk-ks0wm9

Księżna miała towarzyszyć tego dnia księciu Harry’emu i księżnej Meghan. Niestety, jak podaje "People", w związku z infekcją, która pogorszyła się w ciągu kilku ostatnich dni, musiała praktycznie w ostatniej chwili zrezygnować z udziału w wyjątkowym wydarzeniu. Lekarze, jak dodaje magazyn, zalecili jej wypoczynek w domu do czasu, aż wydobrzeje.

Zobacz wideo: Księżna Meghan opowiedziała o tym, jakim dzieckiem jest Archie

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-ks0wm9

ycipk-ks0wm9
ycipk-ks0wm9