Trwa ładowanie...

Meghan najbardziej nielubianą księżną. Wyniki badań tylko to potwierdziły

Nie jest tajemnicą, że Brytyjczycy nie przepadają za księżną Meghan. W tamtejszych mediach co i rusz pojawiają się artykuły wytykające żonie księcia Harry'ego kolejne wpadki. Tym razem jednak opublikowano wyniki badań przeprowadzone na poddanych. Te informacje mogą zaboleć Meghan.

Meghan najbardziej nielubianą księżną. Wyniki badań tylko to potwierdziłyŹródło: East News
d37ao41

Niemal każde zachowanie Meghan jest poddawane ocenie. Nie dość, że jest amerykańską aktorką i rozwódką, która poślubiła księcia, to jeszcze niekoniecznie chce się dostosować do zasad panujących na dworze. Początkowo rozpisywano się o jej konflikcie z księżną Kate, następnie krytykowano informacje o prywatnym porodzie i ukrywaniu dziecka. Ostatnio fala hejtu wylała się, gdy okazało się, że Meghan podróżuje prywatnymi liniami w dobie, w której tak dba się o środowisko, do czego sama nawoływała.

Meghan nie pomógł również wywiad, którego udzieliła podczas wizyty w Afryce.

- Powiedzieli, że brytyjskie tabloidy zniszczą nam życie. Jako Amerykanka, nie rozumiałam tego. Chociaż spodziewałam się, że nie będzie łatwo, miałam nadzieję, że przynajmniej zostanę potraktowana sprawiedliwie. Starałam się, naprawdę próbowałam przyjąć brytyjską wrażliwość. Ale kiedy ludzie mówią o mnie nieprawdziwe rzeczy, chociaż tłumaczy im się, że to nieprawda, ale im wolno ciągle powielać te kłamstwa, to ja nie znam nikogo na świecie, kto by uznał, że to jest w porządku - wyznała wówczas.

Po tej wypowiedzi magazyn Metro przeprowadził ankietę, w której pytał o stosunek społeczeństwa do poszczególnych członków rodziny królewskiej. Okazuje się, że na 1005 ankietowanych tylko 41% oceniło Meghan pozytywnie. Z wyników badania wynika, że księżna budzi negatywne uczucie przede wszystkim wśród starszej części społeczeństwa. W przedziale wiekowym 55-64 lata tylko 28% ankietowanych oceniło ją pozytywnie.

To plasuje Meghan na drugim miejscu, po księciu Andrzeju, najbardziej nielubianych członków rodziny królewskiej. Przypominamy, że książę Andrzej jest zamieszany w skandal z molestowaniem nieletnich.

Myślicie, że Meghan zasłużyła sobie na taką opinię?

d37ao41
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d37ao41