Trwa ładowanie...
d1vaetl

Księżna Kate ponoć wyprowadziła się z Pałacu. Zabrała ze sobą dzieci

Księżna Kate ponoć spakowała walizki i wraz z dziećmi zamieszkała u swoich rodziców. Brytyjskie media plotkują, że wszystko przez to, że William dopuścił się zdrady z jej najlepszą przyjaciółką.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Księżna Kate ponoć wyprowadziła się do rodziców
Księżna Kate ponoć wyprowadziła się do rodziców (Getty Images)
d1vaetl

Kryzys w małżeństwie Kate i Williama przybiera na sile. Zaczęło się od z pozoru niewinnej plotki podanej przez magazyn "The Sun", z której wynikało, że księżna Kate odsunęła wieloletnią przyjaciółkę z prominentnego grona otaczającego rodzinę królewską. Szybko okazało się, że konflikt między Kate a Rose Hunbury jest znacznie poważniejszy, niż można było początkowo przypuszczać. W sieci i mediach aż huczy od plotek. Kate miała się ponoć dowiedzieć, że jej męża i Rose jeszcze niedawno łączyło żarliwe uczucie.

Małżonkowie do tej pory nie odnieśli się do sprawy. Fani rodziny królewskiej dopatrzyli się jednak, że w 8. rocznicę ślubu księżna założyła na oficjalne wyjście diamentowe kolczyki, które miała w dniu swojego ślubu. Ten drobny gest miał być odpowiedzią na plotki i zapewnieniem, że w jej małżeństwie wszystko układa się w najlepsze.

Tymczasem, jak donosi magazyn "Star", Kate nie zniosła kolejnej kłótni z Williamem i wyprowadziła się z Pałacu.

d1vaetl

- Książę William powiedział Kate, że ostatnio jest trochę nieszczęśliwy w małżeństwie. Stwierdził, że zaczynają tracić iskrę - zdradził informator gazety.

Księżna poczuła się mocno urażona słowami męża. Bez chwili zastanowienia spakowała walizki i zabrała dzieci do swoich rodziców. Chce uspokoić emocje w rodzinnym domu i zastanowić się nad dalszą przyszłością z mężem.

- Po prostu leży w łóżku, martwiąc się o przyszłość. Od czasu romansu ich małżeństwo nie jest takie samo. Ma nadzieję, że jej powrót do rodziców sprawi, że znów będzie iskrzyło między nią a Williamem, a on zrozumie, że mu jej brakuje - czytamy w tabloidzie. Myślicie, że to już naprawdę koniec?

d1vaetl

Podziel się opinią

Share
d1vaetl
d1vaetl