Trwa ładowanie...
d3bvp6y

Księżna Kate w zielonej stylizacji. Wygląda obłędnie

Rodzina królewska jest na ustach wszystkich. Narodziny pierwszego dziecka Meghan i Harry'ego to jedno. Głośno jednak plotkuje się o relacji jaka panuje między Kate a Williamem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Księżna Kate dla wielu jest ikoną stylu
Księżna Kate dla wielu jest ikoną stylu (East News, Fot: East News)
d3bvp6y

Rodzina królewska jest bacznie obserwowana przez media i fanów, których nie brakuje na całym świecie. Każdy najmniejszy gest jest rozpatrywany pod wieloma względami.

ZOBACZ TAKŻE: Meghan Markle szykuje się do porodu: "Atmosfera wokół księżnej zmienia się na lepsze"

Ostatnio było nieco głośniej o tym, że Kate i William rozmawiają o rozwodzie i ich relacje miałyby się ochłodzić. Brytyjczycy zamarli, bo dla wielu są idealnym małżeństwem. Plotki te nie cichną, chociażby ze względu na to, że księżna Kate i książę William samotnie wybrali się w podróże dyplomatyczne.

d3bvp6y

Kate pojawiła się na oficjalnym otwarciu Centre of Excellence. "Po raz pierwszy centrum skupia ekspertów pod jednym dachem i czołowych praktyków w dziedzinie neurologii, zdrowia psychicznego, opieki społecznej, rozwoju dziecka, badań i edukacji, wraz z dziećmi, młodzieżą i ich rodzinami" - czytamy na Instagramie Pałacu Kensington.

Trzeba przyznać, że Kate jak zwykle wyglądała pięknie. Jednak brak przy niej Wiliama rodzi kolejne plotki o tym, że w ich relacji miałby zawitać poważny kryzys. Niewątpliwie to, co dzieje się za ścianami pałacu pozostaje tajemnicą. Zgodnie z protokołem dyplomatycznym, którego wszyscy przestrzegają.

    East News
(East News, Fot: East News)

Czyżby?

d3bvp6y

Podziel się opinią

Share
d3bvp6y
d3bvp6y