Trwa ładowanie...

Księżna Meghan nie pogodzi się z ojcem. "Ona nie chce go widzieć"

Księżna Meghan i jej ojciec, Thomas Markle, nie mają szans na pogodzenie. Przyrodnia siostra żony księcia Harry'ego opowiedziała o rodzinnym konflikcie.

Księżna Meghan nie pogodzi się z ojcem. "Ona nie chce go widzieć"Źródło: East News, fot: East News
d3qwc7j
d3qwc7j

Księżna Meghan już od jakiegoś czasu próbowała dogadać się z ojcem. Wszystko po to, by zaniechał udzielania wywiadów o jej życiu prywatnym i przeszłości. "Proszę przestań mnie oskarżać za pośrednictwem mediów, tak żebyśmy mogli naprawić naszą relację” - można było przeczytać w jednym z nich.

ZOBACZ TAKŻE: Harry został ojcem. Zobacz jego pierwsze wystąpienie w nowej roli przed dziennikarzami

Prośby księżnej Sussex nie przyniosły jednak oczekiwanego rezultatu. Jakiś czas temu Thomas Markle pokazał list jednej z gazet, gdzie opublikowano jego emocjonalne fragmenty. Zastawił wtedy sam na siebie pułapkę. Dziennikarze skupili się na tych urywkach, które stawiają go w złym świetle.

d3qwc7j

Amerykanin do dziś ma żal, że list pogrążył go wizerunkowo.

Relacje z ojcem po ślubie

Tuż po ślubie z księciem Harrym, Meghan zdecydowała się powstrzymać ojca od upokarzających zachowań. Wbrew królewskiemu protokołowi, postanowiłą napisać list, prosząc Thomasa Markle, by zaprzestał niszczenia jej wizerunku z pomocą wywiadów udzielanych dla tabloidów.

Był to ostatni gest księżnej w kierunku taty.

W rozmowie z "The Daily Star" siostra przyrodnia Meghan, Samantha, wyznała, że Thomas Markle nie chce już kontaktu z córką.

"Mój tata rozumie, że ona nie chce go widzieć i nie bierze tego teraz do siebie. Ona nie jest problemem ani jego, ani nikogo innego w rodzinie. Miała kilka okazji, by postąpić właściwie i celowo postanowiła tego nie robić. Musi spojrzeć w lustro" - wyjaśnił prasie.

Przypomnijmy, że Thomas Markle nie był zaproszony na ślub Meghan i Harry'ego, ani na chrzest ich pierwszego dziecka, Archiego.

d3qwc7j
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3qwc7j