Trwa ładowanie...
d1ogm41

Księżna Meghan panicznie boi się dnia porodu. Nie może przestać o tym myśleć

Księżna Meghan już za chwilę po raz pierwszy zostanie mamą. Jedna myśl nie daje jej jednak spokoju. Żona księcia Harry'ego obawia się bowiem, że poród zacznie się w nieodpowiednim miejscu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Księżna Meghan boi się dnia porodu
Księżna Meghan boi się dnia porodu (Getty Images)
d1ogm41

Księżna Meghan lada dzień powita na świecie swoje pierwsze dziecko. Jak każda świeżo upieczona mama ma mnóstwo obaw. Stresuje się, jak sobie poradzi z macierzyństwem oraz jak przebiegnie poród. Fakt, że jest częścią rodziny królewskiej dodatkowo nie pomaga.

Księżna Meghan - wszyscy będą patrzeć tylko na nią

Markle doskonale wie, że oczy całego świata skierowane będą tylko na nią. Wszyscy będą oczekiwać, że kilka godzin po porodzie, wzorem Diany i Kate, stanie na schodach szpitala i pokaże zebranym tłumem swoją nowo narodzoną pociechę. Będzie musiała szeroko się uśmiechać w idealnie dobranej kreacji i na niebotycznie wysokich obcasach. Do tego perfekcyjnie ułożone włosy i zero oznak zmęczenia na twarzy.

d1ogm41

Księżna Meghan panicznie boi się dnia porodu

Jak donoszą brytyjskie media, Meghan jest wręcz przerażona tym, co ją wkrótce czeka. Najbardziej obawia się tego, że akcja porodowa ją zaskoczy i zacznie się w nieodpowiednim miejscu.

Teraz, gdy jest w 9. miesiącu ciąży, niemal wszystko wyprowadza ją z równowagi. Ze strachu przed porodem irytuje ją każda sytuacja, która nie idzie po jej myśli. Meghan chce, by wszystko było zapięte na ostatni guzik, a jak wiadomo, dzień porodu najczęściej jest niespodzianką dla przyszłej mamy. Życzymy zatem dużo cierpliwości i spokoju.

ZOBACZ WIDEO: Meghan Markle szykuje się do porodu. "Atmosfera wokół księżnej zmienia się na lepsze"

d1ogm41

Podziel się opinią

Share

d1ogm41

d1ogm41