Trwa ładowanie...

Księżna Meghan zaczęła rodzić! Royal baby pojawi się na świecie lada moment

Księżna Meghan i książę Harry są już gotowi, by powitać na świecie royal baby. Pojawiły się informacje, że rozpoczęła się akcja porodowa księżnej Sussex.
Share
Księżna Meghan zaczęła rodzić! Royal baby pojawi się na świecie lada moment
Źródło: Getty Images
d2spqa8

Jak informuje "Sky News" już za kilka godzin na świecie pojawi się pierwsze dziecko księżnej Meghan i księcia Harry'ego. Fani rodziny królewskiej wyczekują wesołej nowiny już od kilku tygodni. Wszak przyszła mama miała urodzić już pod koniec kwietnia. Od kilkunastu dni nie pojawiają się żadne nowe informacje na temat tego, jaki jest stan Meghan.

ZOBACZ: Księżna Meghan niebawem urodzi. Jak nazwie swoje pierwsze dziecko?

Właśnie dowiedzieliśmy się, że rozpoczął poród księżnej Meghan. Kilka dni temu książę Harry poinformował, że skraca swój pobyt w Holandii. Z pewnością po to, aby być blisko żony.

d2spqa8

Para postanowiła zerwać z królewską tradycją. Wszystkie szczegóły dotyczące porodu są owiane tajemnicą. Wiadomo natomiast, że Meghan w przeciwieństwie do ksieżnej Kate nie będzie pozowała z maleństwem pod szpitalem.

W brytyjskich mediach nastąpiło poruszenie. Ogólnokrajowe media już podały informację, że rozpoczął się poród dziecka Meghan i Harry'ego.

d2spqa8

Podziel się opinią

Share
d2spqa8
d2spqa8