Trwa ładowanie...

Meghan Markle rodzi? Książę Harry odwołał wizytę w Amsterdamie

Meghan Markle już wkrótce powita na świecie swoje pierwsze dziecko. Wszystko wskazuje na to, że do ujrzenia "royal baby" dzielą nas już tylko godziny. Dlaczego? Książę Harry odwołał zaplanowaną wizytę w Amsterdamie.

Meghan Markle rodzi? Książę Harry odwołał wizytę w AmsterdamieŹródło: Getty Images
d2fp41p
d2fp41p

Poród Meghan Markle lada moment. Najlepszym i najpewniejszym wyznacznikiem tego, że "coś się dzieje", jest Harry i jego terminarz. Książę zastrzegł bowiem, że w momencie, gdy jego żona urodzi dziecko, nie będzie mógł uczestniczyć w żadnych wydarzeniach przez jakiś czas. Chodzi o ostatnie tygodnie kwietnia i pierwsze maja. Podobno postanowienie wziął na tyle do siebie, ze prosił o nieinformowanie o jego obecności na jakichkolwiek wydarzeniach.

Ostatnio Pałac Buckingham poinformował, że książę Harry wybiera się w drugim tygodniu maja w podróż do Holandii. Mogłoby to oznaczać, że dziecko przyjdzie na świat wcześniej niż 8 maja - zakładając, że książę nie będzie chciał ominąć tego wydarzenia. 7 maja wyjazd z Wielkiej Brytanii planują też książę Karol i księżna Camilla. I tu pojawiły się spekulacje, że do tej pory to jedna z najlepszych wskazówek, że dziecko przyjdzie na świat jeszcze w pierwszym tygodniu maja.

Tę wersję wydarzeń zdaje się potwierdzać najnowsza informacja, która dorarła do nas z Wielkiej Brytanii. Jak donosi "Daily Mail", Harry odwołał wizytę w Amsterdamie, która zaplanowana była na 8 maja. Ponoć powodem są "problemy logistyczne".

d2fp41p

Informatorzy z Pałacu Buckingham uspokajają jednak, że decyzja księcia nie jest spowodowana narodzinami dziecka, a pozwoli jedynie spędzić Harry'emu więcej czasu z potomkiem, jeśli w międzyczasie przyjdzie na świat.

Rzecznik dodaje, że wizyta księcia w Hadze 9 maja odbędzie się zgodnie z planem. Cała sprawa jest jednak o tyle podejrzane, że rodzina królewska niezwykle rzadko rezygnuje z umówionych wcześniej spotkań i wyjazdów. Pozostaje nam zatem czekać na dalsze wieści.

d2fp41p
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2fp41p