Trwa ładowanie...
d3us6ki

Księżniczka Beatrycze weźmie ślub. Książę Andrzej odprowadzi ją do ołtarza

Ślub księżniczki Beatrycze z Eduardo Mapellim Mozzim odbędzie się 29 maja w kaplicy królewskiej w Pałacu św. Jakuba w Londynie. Podczas ceremonii pojawi się również jej ojciec, książę Andrzej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Księżniczka Beatrycze weźmie ślub. Książę Andrzej odprowadzi ją do ołtarza
Księżniczka Beatrycze weźmie ślub. Książę Andrzej odprowadzi ją do ołtarza (Getty Images)
d3us6ki

Służby prasowe brytyjskiej rodziny królewskiej poinformowały, że ślub księżniczki Beatrycze z Eduardo Mapellim Mozzim odbędzie się 29 maja w kaplicy królewskiej w Pałacu św. Jakuba w Londynie, z kolei przyjęcie weselne w Pałacu Buckingham. Wybór lokalizacji został podyktowany potrzebą "kameralnej atmosfery". Książęca para nie ma również w planach transmisji telewizyjnej z ceremonii.

ZOBACZ TAKŻE: Królowa Elżbieta rozczarowana postawą wnuka

d3us6ki

Jak się okazało, księżniczce Beatrycze towarzyszyć będzie jej ojciec. Z ustaleń serwisu People wynika, że zgodnie z tradycją książę Yorku odprowadzi ją pod ołtarz. Portal donosi również, że członek rodziny królewskiej odegra wielką rolę na ślubie córki i nie przeszkodzą mu w tym ostatnie skandale z jego udziałem.

- Beatrice nigdy nie skrzywdziłaby własnego ojca. W tak ważnym dniu będzie stać u jej boku - donosi People.

Książę Andrzej musiał wycofać się z życia publicznego, by chronić wizerunek brytyjskiej rodziny królewskiej. Powodem tej decyzji był skandal wokół kontaktów księcia ze skazanym za pedofilię amerykańskim miliarderem Jeffreyem Epsteinem.

Podziel się opinią

Share

d3us6ki

d3us6ki
d3us6ki