Trwa ładowanie...
d4cxxq2

Księżniczka Charlotte poszła do szkoły. Otrzymała nowe przezwisko

Księżniczka Charlotte, córka księcia Williama i księżnej Kate, rozpoczęła edukację w prestiżowej szkole. Jak się okazało, zdążyła już sobie wyrobić specyficzny pseudonim.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Księżniczka Charlotte poszła do szkoły. Otrzymała nowe przezwisko
Księżniczka Charlotte poszła do szkoły. Otrzymała nowe przezwisko (ONS.pl)
d4cxxq2

Księżniczka Charlotte otrzymała nowe przezwisko

W poprzednim tygodniu księżniczka Charlotte po raz pierwszy poszła do szkoły. Dziewczynka uczy się Thomas’s School w Battersea - w tej samej placówce, co jej starszy brat George. Ze względu na swój charakter potomkini królewskiego rodu nie powinna mieć problemów ze znalezieniem przyjaciół.

Jak się okazuje, doczekała się nawet przezwiska Charlotte Cambrige, a niektórzy zwracają się do niej zdrobnieniem jej imienia - Lotta. Niedawno również wyszło na jaw, jak Charlotte była nazywana w przedszkolu. Na członkinię rodziny królewskiej mówiono bowiem Wojownicza księżniczka. Przydomek miał być wynikiem jej zadziorności i dużej samodzielności.

d4cxxq2

- Najwyraźniej zasłużyła sobie na to przezwisko, ponieważ oczywiście jest księżniczką, ale jest też typem chłopczycy. Uwielbia wspinać się na drzewa i jest poszukiwaczem przygód. Uczniowie i nauczyciele mieli z nią co robić – informuje "Entertainment Tonight".

Księżniczka Charlotte nie może mieć przyjaciół?

Jedną z podstawowych zasad elitarnej szkoły Thomas's School w Battersea jest równe traktowanie każdego ucznia. Zgodnie z decyzją władzy placówki nikt nie ma prawa czuć się pominięty i mniej lubiany.

Pedagogom zależy, by dzieci nie były w kategorii "lepszego" lub "najlepszego" przyjaciela. Świadczy to bowiem o nierównym traktowaniu. Z tego powodu zarówno księżniczka Charlotte, jak i książę George, nie mogą mieć ulubionego kolegi lub koleżanki.

d4cxxq2

ZOBACZ TAKŻE: Książę William: nie denerwuję się, że któreś z moich dzieci będzie gejem

d4cxxq2

Podziel się opinią

Share
d4cxxq2
d4cxxq2