Trwa ładowanie...

Księżniczka Charlotte skończyła cztery lata, oto jej najnowsze zdjęcia!

Córeczka księżnej Kate i księcia Williama to już czterolatka! Księżna kontynuuje uroczą tradycję i z tej okazji opublikowała jej zdjęcia (swojego autorstwa!) na Instagramie.

Share
Księżniczka Charlotte skończyła cztery lata, oto jej najnowsze zdjęcia!
Źródło: Instagram.com
d2ynaol

Mała Charlotte przyszła na świat w tym samym szpitalu, co jej starszy i młodszy brat, oraz tata i wujek. Jak w przypadku każdego z porodów Kate wyszła z niemowlęciem przed drzwi szpitala, żeby przywitać media oraz podziękować pracownikom szpitala.

Charlotte rośnie jak na drożdżach i jest dzisiaj przedszkolakiem. Zdjęcia zostały zrobione przez księżną, zapaloną amatorkę fotografii w ich rodzinnym domu w Norfolk. Na dwóch fotografiach Charlotte ma kraciastą spódniczkę i szary sweterek, na jednej błękitną sukienkę w kwiatki z białym kołnierzykiem.

Pod postami od razu posypały się życzenia dla małej księżniczki. Wiele osób wskazuje na uderzające wręcz podobieństwo dziewczynki do ojca i prababci, czyli królowej Elżbiety.

Kilka dni temu w ten sam sposób Kate i William świętowali roczek Louisa, swojego najmłodszego synka. A 29 kwietnia już ósmą rocznicę ślubu. To piękny czas dla brytyjskiej rodziny królewskiej. Już niebawem dowiemy się, że księżna Meghan, żona księcia Harry'ego została mamą.

d2ynaol

Zobaczcie zdjęcia!

d2ynaol

Podziel się opinią

Share
d2ynaol
d2ynaol