Trwa ładowanie...

Kuba Wojewódzki pokazał stare zdjęcie. Bardzo się zmienił?

Kuba Wojewódzki od lat nie przestaje szokować. Jego najnowsze zdjęcie znów może wywołać niesmak.

Kuba Wojewódzki pokazał stare zdjęcie. Bardzo się zmienił?Źródło: Instagram.com
d13zn22
d13zn22

Kuba Wojewódzki to jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci w polskim show-biznesie. Trudno wobec jego charyzmy przejść obojętnie, jednak nie wszyscy poddają się urokowi dziennikarza. Z tego względu często pojawia się stwierdzenie, że "albo się go kocha, albo nienawidzi". Po której stronie barykady jesteście?

Grupa zwolenników Kuby może się zmniejszyć po ostatnim opublikowanym przez niego zdjęciu. Na instagramowym profilu "Piotrusia Pana" pojawiła się fotografia sprzed lat - Wojewódzki pozował do niej w otoczeniu trzech półnagich kobiet na basenie. Kuba wygląda jak "polski Eminem lat 90". Nie jest to jednak nasze określenie, tylko jednego z internautów komentujących dwuznaczne zdjęcie.

Kuba podpisał fotografię dość znacząco: "Kiedy byłem małym chłopcem, hej". Pod postem od razu pojawił się komentarz: "Oj, kiedy byłeś małym chłopcem, już miałeś kryzys wieku średniego?". Na odpowiedź długo nie trzeba było czekać: "Taaak. A bankructwo ogłosiłem już w przedszkolu".

d13zn22

Co sądzicie o tej wymianie zdań?

A przede wszystkim – jak wam się podoba zdjęcie Kuby Wojewódzkiego? Czy dziennikarz nie nazbyt rażąco manifestuje swój pociąg do płci pięknej?

d13zn22
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d13zn22