Trwa ładowanie...
d7hm62w

Kuba Wojewódzki znowu wspomina Annę Muchę. Czy to już obsesja?

Wojewódzki jest w takim wieku, gdy przychodzi czas podsumowań. Być może to dlatego tak obsesyjnie wraca do tematu dawno zakończonego związku? Kuba, daj sobie spokój, to nie wróci!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kuba Wojewódzki wspomina czasy, gdy był młody.
Kuba Wojewódzki wspomina czasy, gdy był młody. (Instagram.com)
d7hm62w

Związek Kuby i Ani przed laty był naprawdę gorącym tematem. Wojewódzki jeszcze wtedy był cenioną osobowością telewizyjną, interesującym showmanem. To dzisiaj jest już historią, podobnie jak związek Kuby z Muchą. Odkąd jednak pojawiła się plotka, że prowadzący talk-show nie spotyka się już z modelką Renatą Kaczoruk, senior TVN-u podejrzanie często wspomina aktorkę.

Na przykład podczas swojego programu, goszcząc aktorkę Magdalenę Boczarską, zareagował na owada w studiu, mówiąc: "Jezus Maria rzeczywiście. Mucha przyleciała!". Aktorka odparowała wtedy: "To nie jest Mucha. Chciałbyś, żeby to była Mucha, ale to nie jest Mucha".

Zobacz także: Wojewodzki porzucił wodzianki na ściance

Pisząc biografię, nie zapomniał oczywiście wspomnieć swojego najgłośniejszego związku.
- Największym atutem Ani okazało się to, że była znacznie dojrzalsza ode mnie. (...) Szybko zapadliśmy sobie w serca, szybko zamieszkaliśmy razem i szybko wyjechaliśmy na wspólne święta i sylwestra do Tajlandii, gdzie Muszka wcinała zapiekane muchy, grillowane karaluchy i szarańczę na parze. (...) Byliśmy małą, piekielnie ciepłą rodziną. Dwuosobową rodziną znajdującą ubaw w ganianiu się wokół kuchni niczym osobniki z mózgowym mankamentem - wspominał.

d7hm62w

Jeśli Wojewódzki chciał uderzyć w jakąś romantyczną strunę, to raczej chybił. Mucha w jednym z wywiadów powiedziała: - Przeczytałam tylko to, co napisał o mnie. Mój prawnik się ucieszył.

Teraz Kuba znowu wraca do tematu. Opublikował na Instagramie dawne zdjęcie z Muchą, podpisując je cytatem z kultowego filmu "Kogel Mogel". Pewnie chciał wesprzeć dawną dziewczynę w promocji jej nowego filmu: "Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3".

Na szczęście to on, a nie Ania, wygląda fatalnie na starej fotografii. Mucha jest w eleganckiej czarnej sukience, a on w podartych, przydeptanych butach i wytartych spodniach. Ciekawe, czy aktorka mu odpowie?

d7hm62w

Podziel się opinią

Share

d7hm62w

d7hm62w