Trwa ładowanie...

Magda Gessler będzie babcią. Pokazała zdjęcie ciężarnej córki

Tuż przed majówką Lara Gessler podzieliła się ze światem radosną nowiną. Swojej radości nie kryła też mama, a wkrótce babcia, czyli Magda Gessler.

Share
Magda Gessler będzie babcią. Pokazała zdjęcie ciężarnej córki
Źródło: ONS.pl
dkijeel

Lara Gessler długo trzymała w tajemnicy, że wkrótce powiększy rodzinę. W końcu jednak zamieściła na profilu na Instagramie zdjęcie z wyraźne większym brzuchem. Pozowała na tle wiejskiego domu. Ta sama fotka, tyle że inaczej wykadrowana, pojawiła się później na profilu Magdy Gessler, która szaleje z radości. "Kochana moja maleńka, serce rośnie" – pisała szczęśliwa gwiazda TVN-u.

Pod zdjęciem 31-latki posypały się gratulacje od Ani Lewandowskiej, Mai Bohosiewicz i innych gwiazd. Wygląda na to, że tylko najbliżsi wiedzieli o ciąży, którą w dobie pandemii można było łatwo ukryć przed światem.

Zobacz: Lara Gessler zachwyca się mamą

Przypomnijmy, że na początku 2019 roku Lara Gessler rozwiodła się z mężem Pawłem Ruczem. Piotr Szeląg, czyli ojciec dziecka Lary Gessler, jest prawnikiem i właścicielem jednej z warszawskich kancelarii. Po raz pierwszy usłyszeliśmy o tej parze we wrześniu 2019 r., gdy pojawili się razem na Balu TVN.

dkijeel

Podziel się opinią

Share
dkijeel
dkijeel