Trwa ładowanie...
d3nvw8w

Lenny Kravitz ogłasza nową trasę koncertową “Here to Love” Tour 2020

Artysta wystąpi w Polsce 15 czerwca 2020 r. w Arena Gliwice. Bilety w regularnej sprzedaży dostępne od piątku 18.10.2019 od godz. 10:00 na LiveNation.pl
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Lenny Kravitz ogłosił nową trasę koncertową na 2020 rok
Lenny Kravitz ogłosił nową trasę koncertową na 2020 rok (Materiały prasowe)
d3nvw8w

Artysta znany ze swoich energetycznych koncertów, po raz kolejny zafunduje nam niezapomniane show na żywo! Lenny Kravitz podnosi wysoko poprzeczkę swoją muzyką, idealnie łącząc brzmienia rock ‘n’ rolla, funku, bluesa i soulu – na co idealnym przykładem jest jego ostatni jedenasty studyjny album Raise Vibration.

Nawiązujący do jego młodzieńczych inspiracji - ale przede wszystkim wzbogacony mądrością oraz doświadczeniem, jakie nabył w ciągu 30 lat na scenie, reprezentuje potężne twórcze odrodzenie oraz odważne i błyskotliwe dzieło zgodne z jego dziedzictwem i wiarą.

Zobacz też: Lenny Kravitz o byłej żonie i jej mężu: "Jason Momoa jest dla mnie jak brat"

d3nvw8w

Lenny Kravitz, uważany za jednego z najwybitniejszych muzyków rockowych naszych czasów, w trakcie swojej ponad 30-letniej kariery wielokrotnie udowodnił, że wykracza poza określony gatunek muzyczny, pokazując niezwykły styl i klasę.

Natchniony soulowymi, rockowymi i funkowymi wpływami lat 60’ i 70’ kompozytor, producent muzyczny i multiinstrumentalista, zdobył w swojej karierze cztery Grammy i ustalił rekord ilości zdobytych nagród w kategorii "Best Male Rock Vocal Performance".

Dotychczasowe albumy studyjne artysty sprzedały się w nakładzie ponad 40 milionów egzemplarzy na całym świecie. Ten wielowymiarowy artysta świetnie poradził sobie również na wielkim ekranie, wcielając się w rolę Cinny w filmie "Igrzyska śmierci" i "Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia".

Zobacz też: Lenny Kravitz z nową płytą. Dziś premiera!

Lenny’ego Kravitza można również zobaczyć w filmach "Hej, Skarbie" i "Kamerdyner". Jego firma Kravitz Design Inc. w swoim dorobku posiada imponujące portfolio godnych uwagi przedsięwzięć, które obejmują nieruchomości hotelowe, projekty mieszkaniowe, prywatne rezydencje i legendarne marki, takie jak Rolex, Leica i Dom Perignon.

Przedsprzedaż Citi Handlowy rozpoczyna się w środę, 16.10.2019 o godz. 12:00 i zakończy się w 18.10.2019 o godz. 09:00.

d3nvw8w

Podziel się opinią

Share

d3nvw8w

d3nvw8w