Trwa ładowanie...

Liam Hemsworth ma nową dziewczynę? Aktor spotyka się z australijską piosenkarką

Rozwodem Liama Hemswortha i Miley Cyrus żył ostatnio cały świat. Okazuje się, że aktor szybko otrząsnął się po rozstaniu. Czy Liam Hemsworth ma nową dziewczynę?
Share
Liam Hemsworth ma nową dziewczynę?
Liam Hemsworth ma nową dziewczynę?Źródło: East News
d4by0no

Związek Liam Hemswortha i Miley Cyrus

Związek Liam Hemswortha i Miley Cyrus od początku był burzliwy. Para poznała się na planie filmu "Ostatnia piosenka", gdzie od razu między nimi zaiskrzyło. Informacja o ich związku rozgrzała zagraniczne media, jednak przez pierwsze dwa lata gwiazdy nie deklarowały zmiany statusu.

ZOBACZ TEŻ: Miley Cyrus z nową sympatią spędza bajeczne wakacje

Aż do 2012 r., kiedy to Liam Hemsworth oświadczył się swojej wybrance. I tutaj nie zabrakło perturbacji, bo po roku Cyrus i Hemsworth odwołali zaręczyny. Trzy lata później ich uczucie znów odżyło, a para pobrała się w grudniu 2018 r.

d4by0no

Rozwód Liama Hemswortha i Miley Cyrus

O rozstaniu Liama Hemswortha z Miley Cyrus pierwszy poinformował nas sam aktor. Piosenkarka na początku nie chciała komentować separacji z mężem. Plotki o kryzysie w ich związku pojawiały się już wcześniej, a osoba z otoczenia gwiazd nie była zaskoczona. Podsumowała to słowami:

"To rozstanie nie jest szokiem dla osób, które przebywały z nimi codziennie. Wszyscy myśleli, że to para idealna, ale mieli sporo problemów. Nie zgadzali się w wielu kwestiach".

Kulisy rozwodu Liama Hemswortha i Miley Cyrus są dosyć kontrowersyjne. Hulaszczy tryb życia piosenkarki nie podobał się australijskiemu aktorowi. Liam czuł się upokarzany, a jego najbliżsi prosili, aby jak najszybciej zakończył toksyczny związek.

d4by0no

Nowa dziewczyna Liama Hemswortha

Liam Hemsworth nie rozpaczał długo po rozstaniu z żoną. Aktor wrócił do ojczyzny, gdzie spędza dużo czasu z australijską piosenkarkę, Deltą Goodrem. Są przyjaciółmi od wielu lat i w tym trudnym dla Hemswortha okresie, kobieta stała się jego powierniczką.

Jak twierdzą zagraniczne media, o związku nie ma mowy, gdyż Goodrem od dawna spotyka się z muzykiem Matthew Copleyem.

Przypomnijmy, że Miley Cyrus też nie próżnuje. Paparazzi przyłapali ją na zbliżeniach z Kaitlynn Carter.

d4by0no

Podziel się opinią

Share
d4by0no
d4by0no