Trwa ładowanie...

Liam Hemsworth ma nową dziewczynę? Aktor spotyka się z australijską piosenkarką

Rozwodem Liama Hemswortha i Miley Cyrus żył ostatnio cały świat. Okazuje się, że aktor szybko otrząsnął się po rozstaniu. Czy Liam Hemsworth ma nową dziewczynę?

Liam Hemsworth ma nową dziewczynę? Aktor spotyka się z australijską piosenkarkąŹródło: East News
dus54zu
dus54zu

Związek Liam Hemswortha i Miley Cyrus

Związek Liam Hemswortha i Miley Cyrus od początku był burzliwy. Para poznała się na planie filmu "Ostatnia piosenka", gdzie od razu między nimi zaiskrzyło. Informacja o ich związku rozgrzała zagraniczne media, jednak przez pierwsze dwa lata gwiazdy nie deklarowały zmiany statusu.

ZOBACZ TEŻ: Miley Cyrus z nową sympatią spędza bajeczne wakacje

Aż do 2012 r., kiedy to Liam Hemsworth oświadczył się swojej wybrance. I tutaj nie zabrakło perturbacji, bo po roku Cyrus i Hemsworth odwołali zaręczyny. Trzy lata później ich uczucie znów odżyło, a para pobrała się w grudniu 2018 r.

Rozwód Liama Hemswortha i Miley Cyrus

O rozstaniu Liama Hemswortha z Miley Cyrus pierwszy poinformował nas sam aktor. Piosenkarka na początku nie chciała komentować separacji z mężem. Plotki o kryzysie w ich związku pojawiały się już wcześniej, a osoba z otoczenia gwiazd nie była zaskoczona. Podsumowała to słowami:

dus54zu

"To rozstanie nie jest szokiem dla osób, które przebywały z nimi codziennie. Wszyscy myśleli, że to para idealna, ale mieli sporo problemów. Nie zgadzali się w wielu kwestiach".

Kulisy rozwodu Liama Hemswortha i Miley Cyrus są dosyć kontrowersyjne. Hulaszczy tryb życia piosenkarki nie podobał się australijskiemu aktorowi. Liam czuł się upokarzany, a jego najbliżsi prosili, aby jak najszybciej zakończył toksyczny związek.

Nowa dziewczyna Liama Hemswortha

Liam Hemsworth nie rozpaczał długo po rozstaniu z żoną. Aktor wrócił do ojczyzny, gdzie spędza dużo czasu z australijską piosenkarkę, Deltą Goodrem. Są przyjaciółmi od wielu lat i w tym trudnym dla Hemswortha okresie, kobieta stała się jego powierniczką.

Jak twierdzą zagraniczne media, o związku nie ma mowy, gdyż Goodrem od dawna spotyka się z muzykiem Matthew Copleyem.

Przypomnijmy, że Miley Cyrus też nie próżnuje. Paparazzi przyłapali ją na zbliżeniach z Kaitlynn Carter.

dus54zu
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dus54zu