Trwa ładowanie...
d14oa1a

Ujawniono list księżnej Diany. Napisała go rok przed śmiercią

Były kamerdyner postanowił opublikować treść korespondencji, którą Diana Spencer wysłała do niego 24 lata temu. Paul Burrell zrobił to ze względu na ostatnie wydarzenia na dworze.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Księżna Diana i książę Harry, marzec 1986
Księżna Diana i książę Harry, marzec 1986 (Getty Images)
d14oa1a

Ten list być może nigdy nie ujrzałby światła dziennego, gdyby nie decyzja Harry’ego i Meghan o opuszczeniu królewskiego dworu. Paul Burrell przed laty służył najpierw królowej Elżbiecie II, a potem księżnej Dianie. Mężczyzna przyznał, że to właśnie ostatnie wydarzania sprawiły, iż zdecydował opublikować list Spencer, który wysłała do niego rok przed śmiercią.

"Gdy Harry, Meghan i Archie rozpoczęli nowe życie, przypomniały mi się przejmujące słowa, które księżna Diana napisała do mnie wiele lat temu" - napisał Burrell na swoim Instagramie. - "To wyrazy bezwarunkowej matczynej miłości, które dziś aktualne są tak, jak wtedy gdy napisała je ponad 24 lata temu" - dodał był kamerdyner.

d14oa1a

Diana miała nadzieję, że jej synowie będą mieli odwagę i siłę podejmować decyzje w zgodzie ze swoimi przekonaniami. "Będę kochać swoich synów do śmierci i mam nadzieję, że zasiane przeze mnie nasiona będą rosły i przyniosą potrzebną siłę, wiedzę i stabilność" – napisała księżna w liście.

Paul Burrell zasugerował, że Diana Spencer byłaby duma ze swoich synów, zwłaszcza z młodszego. "Myślałem o księżnej Dianie i zastanawiałem się, co by pomyślała. W głębi serca wiem, że chciałaby, aby Harry i Meghan byli szczęśliwi mimo wszystko" - skomentował.

Były kamerdyner królewskiej rodziny w pełni wspiera decyzje Harry’ego i Meghan. Uważa, że to ogromny krok dla monarchii.

d14oa1a

Rocznica ślubu Harry'ego i Meghan. Rodzina królewska nie złożyła życzeń, konflikt narasta

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d14oa1a

Podziel się opinią

Share
d14oa1a
d14oa1a