Trwa ładowanie...
d33s2a5

Lourdes Leon bierze ślub. Madonna cieszy się szczęściem córki

23-letnia córka Madonny, Lourdes Leon, wychodzi za mąż po dwóch latach związku. Zgodę na zawarcie małżeństwa wyraziła sama królowa popu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Lourdes Leon bierze ślub. Madonna cieszy się szczęściem córki
Lourdes Leon bierze ślub. Madonna cieszy się szczęściem córki (East News)
d33s2a5

Córka Madonny bierze ślub

W życiu zawodowym Madonny nie dzieje się ostatnio najlepiej. Jej najnowszy album nie zebrał zbyt pochlebnych recenzji, a koncert na Eurowizji został okrzyknięty katastrofą. Gwiazda tym bardziej będzie musiała odetchnąć od kariery artystycznej, bowiem jej córka wychodzi niedługo za mąż.

Lourdes Leon, 23-letnia córka Madonny bierze ślub ze swoim chłopakiem Jonathanem Puglia. Po dwóch latach związku para czuje, że nadszedł czas na sformalizowanie swojej relacji. Największym zwolennikiem zalegalizowania ich związku jest ponoć sama Madonna.

d33s2a5

- Lola i Jonathan są bardzo zakochani. Wszyscy myślą, że są dla siebie idealni, pomimo bardzo różnych środowisk. Madonna aprobuje związek, ale rodziny mają ze sobą niewiele wspólnego i nie jest prawdopodobne, że będą się często spotykać - mówi informator serwisu Radar Online.

Jonathan Puglia pochodzi z Ohio, a obecnie mieszka w Nowym Jorku. Ma dwóch braci: Maxa i Samuela. Jego pasją jest jazda na deskorolce oraz fotografia.

d33s2a5

Podziel się opinią

Share
d33s2a5
d33s2a5