Trwa ładowanie...

Mac Miller miał potężny majątek. Ustalono, do kogo trafi

Mac Miller zmarł po przedawkowaniu, co wstrząsnęło muzycznym światkiem. Po tygodniach od opublikowania tych tragicznych wieści ustalono, jaki majątek dokładnie miał raper. Wszystko, co miał, rozdzielono pomiędzy rodzinę i przyjaciół.

Mac Miller miał potężny majątek. Ustalono, do kogo trafiŹródło: Getty Images
d11qkb6
d11qkb6

Portal TMZ.com podaje, że Mac Miller miał majątek opiewający na 11,3 mln dolarów. Składa się na to bogata kolekcja biżuterii, sprzętu elektronicznego, mebli, dom. Doliczono do tej sumy gotówkę, którą zostawił też po sobie muzyk. Amerykańscy dziennikarze podają, że majątek już podzielono.

Zobacz: Z tymi co się znają - Michał Sadowski

Według dokumentów przedstawionych przez prawników zmarłego Maca Millera, rodzina otrzyma wszystkie pieniądze, które posiadał raper. Przyjaciele, zgodnie z wolą muzyka, dostaną cenne rzeczy, jakie zgromadził. Bryan Johnson odziedziczy wszystkie ubrania i sprzęt elektroniczny w tym telewizor, iPada i laptopa.

Inny przyjaciel, Quentin Chandler-Cuf, dostanie biżuterię po raperze. Jej wartość nie jest dokładnie podana. Mówi się, że jej wartość opiewa na dziesiątki tysięcy dolarów. Kolejny przyjaciel - Dylan Rectenwald - odziedziczy sprzęt do nagrywania, a Jimmy Murton wyposażenie domu.

d11qkb6

Wszyscy wymienieni od lat przyjaźnili się i współpracowali z Millerem. Nikogo nie dziwi, że to właśnie oni zostali ujęci w testamencie rapera. Choć trzeba przyznać, że tak szczegółowy podział majątku to sprawa, o której rzadko mówi się tak otwarcie w mediach. W tych doniesieniach w żaden sposób nie pojawia się Ariana Grande. Artystka była w związku z Millerem od 2016 do maja 2018 r.

Przypomnijmy, że Mac Miller zmarł po przypadkowym przedawkowaniu narkotyków. Miał tylko 26 lat. Raper był uzależniony od różnych narkotyków, co nie było tajemnicą. Zmagał się z depresją, a stres maskował narkotycznym hajem. W 2012 roku mówiło się, że uzależnił się od substancji nazywanej jako purple drank. W listopadzie 2012 roku przyznawał, że skończył z tą substancją. Ale już dwa lata później znów wrócił do nałogu.

d11qkb6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d11qkb6