Trwa ładowanie...
d49kzj9

Mac Miller miał "sekretną dziewczynę". Julia Kelly ujawniła screeny rozmów

Choć od śmierci Maca Millera minęło już kilka dni, na jaw wychodzą kolejne fakty z życia rapera. Teraz okazało się, że to nie Ariana Grande była jego ostatnią dziewczyną.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mac Miller skrywał wiele tajemnic
Mac Miller skrywał wiele tajemnic (Getty Images)
d49kzj9

7 września 26-letni Mac Miller (naprawdę nazywał się Malcolm James McCormick) zmarł najprawdopodobniej z powodu przedawkowania narkotyków. Jego ciało znaleziono w domu w San Fernando Valley. Już kilka miesięcy temu, gdy Ariana Grande porzuciła rapera, plotkowano, że mężczyzna ma problem z uzależnieniem od alkoholu. Okazuje się, że nie tylko. Przez lata walczył z pociągiem do narkotyków.

W maju media donosiły, że Grande rozstała się z muzykiem po dwóch latach związku ze względu na obciążenie obowiązkami zawodowymi. Po jakimś czasie piosenkarka była widziana u boku innego mężczyzny. Dla Millera był to cios. Długo nie mógł pogodzić się z faktem, że jego ukochana jest już z kimś związana. Gdy dotarło do niego, że Ariana do niego nie wróci, spowodował wypadek - prowadził samochód pod wpływem alkoholu, wrócił też do narkotyków.

d49kzj9

Teraz okazało się, że zanim zmarł, umawiał się z niejaką Julią Kelly. Wszystko wyszło na jaw, gdy 22-latka opublikowała na swoim profilu na Instagramie post, w którym składa hołd zmarłemu artyście. Nie są to jednak tylko same słowa. Dziewczyna pokazała też zdjęcie, na którym Mac trzyma ją za kolano i filmik przedstawiający grającego na fortepianie Millera. Aby nikt nie miał wątpliwości, że z Julią tworzyli parę, pojawiła się też fotka ze screenem rozmowy między kochankami.

- (...) Dziękuję za twój śmiech i nieskończone ilości miłości. Wyciągnąłeś mnie z mojej skorupy i uwolniłeś od mojej nieśmiałości. Najdelikatniejsza dusza. Twój umysł był jak żaden inny. (...) Będę tęsknić za twoimi słodkimi całusami w czoło. Dałabym wszystko, żeby z tobą porozmawiać po raz ostatni i wyrazić moją miłość. Kocham cię na zawsze, Malcolm - napisała.

d49kzj9

Podziel się opinią

Share
d49kzj9
d49kzj9