Trwa ładowanie...

Maciej Dowbor opowiedział o relacjach z matką. Zostawiła go, gdy miał 3 lata

Dziś wspólnie żartują z medialnych doniesień o testamencie Katarzyny Dowbor. Ich relacje nie zawsze jednak były tak ciepłe i serdeczne. Maciej Dowbor opowiedział o nich w jednym z wywiadów.

Maciej Dowbor opowiedział o relacjach z matką. Zostawiła go, gdy miał 3 lataŹródło: East News
d1exq57
d1exq57

Gdy jeden z tabloidów poinformował, że Katarzyna Dowbor sporządziła testament, w którym część spadku przepisała swoim psom i kotom, jej syn Maciej Dowbor od razu zażartował z tego na instagramie. Mama szybko mu odpowiedziała w podobnym tonie, co wywołało rodzinną karuzelę śmiechu. Nie zawsze jednak było im tak wesoło.

Maciej Dowbor nie miał łatwego życia jako dziecko, czego nie ukrywał w rozmowach z dziennikarzami. Kontakt z mamą stracił, gdy miał zaledwie 3 lata. Katarzyna Dowbor po rozstaniu z mężem wyprowadziła się z Torunia. Gdy Maciek zaczął uczęszczać do podstawówki, ojciec zabrał go do Niemiec, co jeszcze bardziej ograniczyło jego kontakt z matką.

- W pewnym sensie ją rozumiałem: miała 19 lat, gdy się urodziłem. Gdy jest się tak młodym, popełnia się błędy - powiedział.

Pod koniec szkoły podstawowej Dowbor z ojcem wrócili do Polski. Maciej podjął wówczas decyzję o zamieszkaniu z matką. Nie tylko udało im się naprawić relacje prywatne. Katarzyna zadbała również o karierę syna, który marzył o pracy w telewizji.

Do dziś nie wyjaśnili jednak przykrej przeszłości.

- Wiem, że mama chciała opowiedzieć mi, jak było, czemu wtedy wyjechała z Torunia. Ale takiej naprawdę szczerej rozmowy nie przeprowadziliśmy. Dziś chyba nie mam już tej potrzeby - wyznał jakiś czas temu Dowbor.

Maciej jest mężem Joanny Koroniewskiej, z którą ma dwoje dzieci. Prowadzi program "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" w telewizji Polsat.

d1exq57
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1exq57