Trwa ładowanie...
d1tf661

Maciej Stuhr obronił doktorat. Świętował sukces u boku pięknej żony

Maciej Stuhr ma prawdziwy powód do świętowania. Jak ogłosił na Instagramie, właśnie obronił tytuł doktora. Pod opublikowanym postem błyskawicznie zaroiło się od gratulacji. Co ciekawe, nie zabrakło też komplementów pod adresem żony aktora.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Maciej Stuhr obronił doktorat
Maciej Stuhr obronił doktorat (ONS.pl)
d1tf661

Maciej Stuhr i Katarzyna Błażejewska są szczęśliwym małżeństwem już od czterech lat. Biorąc pod uwagę, że oboje mają dzieci z poprzednich związków, oraz wspólnego synka Tadzia, tworzą całkiem sporą rodzinkę. Mimo że oboje są bardzo zajęci, zawsze znajdują jednak czas zarówno dla swoich pociech, jak i siebie nawzajem.

Ostatnio para spędziła romantyczny wieczór w jednej z restauracji. Nie była to jednak zwykła randka. Małżonkowie mieli ważny powód do świętowania, bowiem aktor obronił pracę doktorską. Jak brzmiał temat jego rozprawy naukowej?

d1tf661

- O odkrywaniu u aktora żyłki reżyserskiej poprzez pracę ze studentami, z którymi od lat pięciu czy nawet sześciu spotykam się w Warszawskiej Akademii Teatralnej - przyznał w jednym z wywiadów.

Warto dodać, że Stuhr napisał pracę w zaledwie miesiąc. Nic więc dziwnego, że pod krótkim wpisem na Instagramie, w którym gwiazdor ogłosił radosną nowinę, zaroiło się od słów podziwu. Oprócz gratulacji pod zdjęciem nie brakuje też komplementów pod adresem żony aktora.

"Oooo jakie ładne Państwo", "Szczęścia i wszelkiego dobra dla Pięknej Pary", "Piękni. Gratuluję tytułu" - czytamy w komentarzach. Prawda, że dobrana z nich para?

d1tf661

Podziel się opinią

Share
d1tf661
d1tf661