Trwa ładowanie...

Maciej Stuhr obronił doktorat. Świętował sukces u boku pięknej żony

Maciej Stuhr ma prawdziwy powód do świętowania. Jak ogłosił na Instagramie, właśnie obronił tytuł doktora. Pod opublikowanym postem błyskawicznie zaroiło się od gratulacji. Co ciekawe, nie zabrakło też komplementów pod adresem żony aktora.

Share
Maciej Stuhr obronił doktorat. Świętował sukces u boku pięknej żony
Źródło: ONS.pl
d2m6m47

Maciej Stuhr i Katarzyna Błażejewska są szczęśliwym małżeństwem już od czterech lat. Biorąc pod uwagę, że oboje mają dzieci z poprzednich związków, oraz wspólnego synka Tadzia, tworzą całkiem sporą rodzinkę. Mimo że oboje są bardzo zajęci, zawsze znajdują jednak czas zarówno dla swoich pociech, jak i siebie nawzajem.

Ostatnio para spędziła romantyczny wieczór w jednej z restauracji. Nie była to jednak zwykła randka. Małżonkowie mieli ważny powód do świętowania, bowiem aktor obronił pracę doktorską. Jak brzmiał temat jego rozprawy naukowej?

d2m6m47

- O odkrywaniu u aktora żyłki reżyserskiej poprzez pracę ze studentami, z którymi od lat pięciu czy nawet sześciu spotykam się w Warszawskiej Akademii Teatralnej - przyznał w jednym z wywiadów.

Warto dodać, że Stuhr napisał pracę w zaledwie miesiąc. Nic więc dziwnego, że pod krótkim wpisem na Instagramie, w którym gwiazdor ogłosił radosną nowinę, zaroiło się od słów podziwu. Oprócz gratulacji pod zdjęciem nie brakuje też komplementów pod adresem żony aktora.

"Oooo jakie ładne Państwo", "Szczęścia i wszelkiego dobra dla Pięknej Pary", "Piękni. Gratuluję tytułu" - czytamy w komentarzach. Prawda, że dobrana z nich para?

d2m6m47

Podziel się opinią

Share
d2m6m47
d2m6m47