Trwa ładowanie...
d3nvmjb

Madame X Tour: Madonna odwołuje koncerty ze względu na zły stan zdrowia

Madonna po raz kolejny zmuszona jest odwołać zaplanowane koncerty w ramach Madame X Tour. Wokalistka swoją decyzję tłumaczy pogarszającym się stanem zdrowia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Madame X Tour: Madonna odwołuje koncerty ze względu na zły stan zdrowia
Madame X Tour: Madonna odwołuje koncerty ze względu na zły stan zdrowia (Getty Images, Fot: Getty Images)
d3nvmjb

Madonna w czerwcu tego roku zaprezentowała fanom swój 14. krążek "Madame X". Chwilę później gościła podczas finału Eurowizji 2019, gdzie doszło do narodowego skandalu. Wówczas cały świat dowiedział się nie tylko o tym, ale także o najnowszym muzycznym dziecku wokalistki.

We wrześniu Madonna wyruszyła w trasę koncertową. Madame X Tour okrzyknęła najbardziej intymną i ekskluzywną trasą koncertową w historii jej kariery. I faktycznie, po raz pierwszy koncerty piosenkarki odbywają się w teatrach. Dzięki temu wielbiciele Madonny mogą mieć ją "bliżej siebie".

d3nvmjb

Niestety dobra passa nie trwała długo. Zdrowie Madonny zaczęło szwankować. Kontuzjowane kolano nie pierwszy już raz spowodowało, że team wokalistki zdecydował się na odwołanie koncertów.

Madonna miała 30 listopada, 1 i 2 grudnia dać show w Bostonie. Ku zmartwieniu fanów postanowiła posłuchać zaleceń lekarza i odwołała trasę.

- Proszę wybaczyć te niedogodności - mówi Madonna w swoim oświadczeniu.

d3nvmjb

- Występowanie każdego wieczoru daje mi wiele radości, a odwoływanie moich show jest dla mnie jak najgorsza kara. Jednak ból, który mi towarzyszy, jest zbyt przytłaczający i muszę teraz odpoczywać i wykonywać polecenia lekarzy. Wszystko to po to, żebym wkrótce wróciła silniejsza, kontynuując Madame X Tour - czytamy dalej.

Live Nation nie ma dobrej informacji dla fanów z Bostonu. Koncerty nie zostaną przeniesione na inny termin.

Osoby, które zakupiły bilety na te wydarzenia, otrzymają zwrot pieniędzy.

d3nvmjb

ZOBACZ NOWY ODCINEK "W ŁÓŻKU Z OSKAREM". Katarzyna Bonda: Nie wiem, czy Remigiusz Mróz to "ten" na całe życie

d3nvmjb

Podziel się opinią

Share
d3nvmjb
d3nvmjb