Trwa ładowanie...
d2tqchi

Magda Narożna z zespołu Piękni i Młodzi rozwiewa wątpliwości po skandalu

Trudny czas dla zespołu Piękni i Młodzi. Magda i Dawid Narożni rozwodzą się, a trwa jeszcze skandal dotyczący wyrzucenia Dawida z grupy. Wokalistka odniosła się do ostatnich głośnych wydarzeń.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Magda Narożna o skandalu
Magda Narożna o skandalu (ONS.pl)
d2tqchi

Do sieci trafiło niedawno nagranie z awantury w jednym z zakopiańskich hoteli. Magda Narożna razem ze swoim nowym partnerem pokłóciła się z Dawidem i jego nową partnerką. Na ostrej wymianie zdań dotyczącej opieki nad dzieckiem się nie skończyło. Dziewczyna Dawida próbując się bronić, psiknęła gazem pieprzowym w stronę wokalistki disco-polo. Magda trafiła do szpitala. Tak zaczął się nowy rok dla zespołu Piękni i Młodzi.

Zobacz: Z tymi co się znają - Bedoes

Przypomnijmy, że tuż przed sylwestrowym koncertem TVP w Zakopanem zespół zdecydował o wyrzuceniu Dawida Narożnego. Pojawił się prosty komunikat:

d2tqchi

"W zespole nastąpiły zmiany personalne! Formacja tworzy oraz koncertuje w składzie: Magdalena Narożna (liderka zespołu), Daniel Wilczewski (wokalista, klawisze) oraz Daniel Biczak (wokalista, gitarzysta, realizator dźwięku)".

Dawid nie chciał pogodzić się z tą sytuacją. Fani mogli zrozumieć, że jednak dalej będzie chciał działać w Pięknych i Młodych. Magda Narożna odniosła się do tej sytuacji w rozmowie z "Na żywo".

- Mój były mąż, pisząc, że nadal będziemy razem występować, wprowadza w błąd fanów i organizatorów imprez. Otrzymał prawnie wiążące wypowiedzenie, a jego miejsce zajął Daniel, który gra z nami od trzech lat - podkreśliła.

Przyznała też, że choć nie potrafi rozmawiać z byłym mężem, chce uspokoić fanów, że zespół nie przestanie koncertować. W niedalekiej przyszłości mają pojawić się też nowe utwory.

A ich personalny konflikt skomentowała krótko: - To jest przykre. Mamy córkę. Mam nadzieję, że Dawid przypomni sobie o tym.

PRZECZYTAJ: "Piękni i młodzi". Wirują światła, tańczy świat, a ich miłość upadła tak. Nawet disco polo tego nie uratuje

d2tqchi

Podziel się opinią

Share

d2tqchi

d2tqchi