Trwa ładowanie...
d3os071

Trwał program na żywo. Nagle Ogórek... pociągnęła za swoje włosy

Magdalena Ogórek jest współprowadzącą program "W kontrze" na antenie TVP Info. W ostatnim odcinku dziennikarka nie wytrzymała i szarpnęła się za włosy. W ten sposób chciała udowodnić coś zalewających ją hejtem widzom.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Magdalena Ogórek zdradziła, czy miała operacje plastyczne
Magdalena Ogórek zdradziła, czy miała operacje plastyczne (ONS, Fot: Pawel Kibitlewski)
d3os071

Magdalena Ogórek i Jarosław Jakimowicz są prowadzącymi program emitowany w TVP Info "W kontrze". Prezenterka jeszcze niedawno była w szpitalu, ale szybko odzyskała siły i zdecydowała się wrócić do pracy.

W najnowszym odcinku gospodarze programu rozmawiali na temat hejtu w internecie. Magdalena Ogórek przyznała, że często spotyka się z krytyką w sieci. Nieprzyjemne komentarze dotyczą głównie jej wyglądu.

d3os071

Magdalena Ogórek szczerze o swoim wyglądzie

Prezenterka zdecydowała się wyjaśnić tę kwestię. Zapewniła, że nigdy nie poprawiała swojej urody. Nie doczepiała również włosów. "Ja mam wszystko swoje Drodzy Państwo, na miejscu", udowodniła przed kamerami, szarpiąc za nie wzburzona.

Jarosław Jakimowicz również przyznał, że internauci nie oszczędzają również jego. Jednak hejt, który go dotyka, nie dotyczy jego wyglądu zewnętrznego. Okazało się, że w sieci zaczęła krążyć plotka, że Jarosław Jakimowicz napadał na poczty w Niemczech. "To permanentnie, codziennie ktoś powtarza" dodał.

d3os071

Pod udostępnionym nagraniem pojawiło się wiele komentarzy. Internauci nawet pod nagraniem o nienawiści w sieci zamieszczali obraźliwe komentarze.

Zobacz także: #dziejesienażywo: Magdalena Ogórek: "Nie żałuję udziału w wyborach prezydenckich"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3os071

Podziel się opinią

Share
d3os071
d3os071