ycipk-1v5spd

Maja Sablewska zmieniła fryzurę. Postawiła na ciemniejszy kolor

Maja Sablewska nie stroni od metamorfoz i chętnie się nimi chwali. Ostatnio pojawiła się na jednej z imprez w nowej fryzurze.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Maja Sablewska lubi metamorfozy
Maja Sablewska lubi metamorfozy (ONS.pl)
ycipk-1v5spd

Maja Sablewska niejednokrotnie uczyła kobiety w swoich programach, jak znaleźć swój styl i eksponować swoje piękno. Nic dziwnego, w końcu modowe i urodowe triki ma w małym palcu. Wiele fanek ceni jej wyczucie stylu.

Sablewska jest bardzo świadoma swojego ciała i kobiecości. Niejednokrotnie dobiera stylizacje tak, by sprytnie podkreślić swoje atuty.

Zobacz wideo: Maja Sablewska komentuje odważne zdjęcia. "Mój 62-letni tata je lajkuje"

ycipk-1v5spd

Potrafi jednak być także wobec siebie krytyczna. Otwarcie mówi o tym, że kilkukrotnie poddawała się zabiegom medycyny estetycznej i się tego nie wstydzi. Co więcej, zachęca kobiety, by z nich korzystały, ale w pogoni za zatrzymaniem urody kierowały się przede wszystkim zdrowiem i rozsądkiem.

Sama przyznała niedawno, że w tej kwestii przesadziła i ma na koncie kilka "urodowych wpadek".

Od lat konsekwentnie buduje swój wizerunek, dopasowując wygląd do swojego przebojowego charakteru. Jednemu z jego elementów dość długo była wierna – fryzurze. Maja Sablewska zdążyła przyzwyczaić fanów do tego, że uwielbia nosić swobodnie spadające na ramiona kosmyki w kolorze ciemnego blondu, czasem przetykanego jaśniejszymi refleksami.

ycipk-1v5spd
fot. Podlewski/AKPA AKPA
Podziel się

Jakiś czas temu jednak się to zmieniło i Maja z blondynki stała się szatynką. Właśnie w takim wydaniu pokazała się ostatnio na gali charytatywna z okazji premiery Kalendarza Gwiazd Magazynu Businesswoman & Life dla Fundacji Ewy Błaszczyk 'Akogo?'. Trzeba przyznać, że ciemniejsze włosy w ciepłym, brązowym odcieniu do niej pasują. Ten kolor jej służy! A wy co sądzicie?

Polub WP Gwiazdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1v5spd

ycipk-1v5spd
ycipk-1v5spd