Trwa ładowanie...
d1vkda3

Majdanowie zwiedzają Szanghaj. Zdjęcia robią wrażenie

Małgorzata i Radosław Majdanowie wybrali się w kolejną podróż, tym razem po Chinach. Relacją z wyprawy chwalą się w mediach społecznościowych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małgorzata i Radosław Majdanowie poznają uroki Chin.
Małgorzata i Radosław Majdanowie poznają uroki Chin. (Instagram.com, Fot: Instagram.com/m_rozenek)
d1vkda3

Znane małżeństwo prowadzi wyjątkowo aktywny tryb życia. Podróże do egzotycznych krajów to dla nich nie tylko wywiązanie z obowiązków zawodowych czy wyprawy na plany kolejnych programów. Najdalsze zakątki świata odkrywają równie chętnie w czasie wolnym.

Ostatnio Majdanowie chwalą się wyprawą do Chin. Małgorzata zdążyła już pochwalić się szczegółową relacją. Jak wynika z wpisów na Instagramie, gwiazda najwięcej czasu spędziła na plantacji herbaty. Była zachwycona tym, jak wiele udało jej się dowiedzieć na temat uprawy liści.

Teraz prezenterka pochwaliła się krótką fotorelacją z wycieczki po Szanghaju. Nie zabrakło fotografii urokliwych zakątków i bujnej roślinności, a także widoków charakterystycznego centrum. Oczywiście nie zabrakło też prezentacji romantycznej stylizacji Małgosi. Nietrudno się domyślić, że paradująca w zdobionej koronkami mini prezenterka czuje już nadchodzące lato. I niewątpliwie jest zachwycona wyjątkowym miastem.

- Shanghai to miasto tylu kontrastów. Tradycja miesza się z nowoczesnością, hałaśliwe uliczki i ciche ogrody ciągną się w nieskończoność, najlepsze jedzenie i zapach, który zawsze kojarzy mi się z azjatyckimi metropoliami. Wspaniale przeżycie – napisała.

Trzeba przyznać, że Rozenek prezentuje się w Azji naprawdę dobrze.

d1vkda3

Podziel się opinią

Share

d1vkda3

d1vkda3