Trwa ładowanie...
d30rsl6

Małgorzata Rozenek-Majdan obchodzi 41. urodziny. Radosław Majdan zaskoczył ją uroczymi życzeniami

Małżeństwo Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana rośnie w siłę z każdym dniem. 1 czerwca Gosia obchodzi 41. urodziny, a były piłkarz postanowił złożyć publiczne życzenia swojej wybrance.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małgorzata Rozenek-Majdan dostała wzruszające życzenia od Radosława Majdana.
Małgorzata Rozenek-Majdan dostała wzruszające życzenia od Radosława Majdana. (ONS.pl)
d30rsl6

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan to bez wątpienia najbardziej barwne małżeństwo polskiego show-biznesu. Maj był dla perfekcyjnej pani domu jednym z gorszych miesięcy tego roku, z powodu nagłej choroby jej byłego męża Jacka Rozenka. Dzisiaj celebrytka może chwilę odetchnąć, ponieważ przyszedł czas na świętowanie. Małgorzta Rozenek-Majdan obchodzi 41. urodziny.

Małżeństwo Majdanów od lat bez wstydu razem bryluje na warszawskich salonach, a prezenterka w wywiadach chętnie wspomina "swojego Radzia". Były piłkarz postanowił zrobić żonie niezwykły prezent z okazji urodzin. Radosław Majdan wrzucił na swój Instagram zdjęcie młodej Gosi, a do fotografii dołączył urocze życzenia: "Kto by pomyślał, że ta piękna młoda dama, kiedyś zostanie moją żoną. Co prawda poznaliśmy się trochę później, ale jakie to szczęście, że ciągle tyle przed nami! Spełnienia marzeń kochanie, naszych marzeń".

Fani zalali Radka falą pozytywnych komentarzy: "Fajnie, że w końcu się Znaleźliście! Życzę by Wasze marzenie o księżniczce albo małym książę zostało spełnione!", "Piękna miłość!", "Piękne życzenia kochającego mężczyzny przepełnione wielką miłością".

d30rsl6

Niektórzy internauci dołączyli się do życzeń z okazji urodzin Małgorzaty Rozenek-Majdan: "Piękna ona, piękny on ... i taka piękna miłość. Wszystkiego najpiękniejszego dla Żony!", "Wszystkiego najlepszego oraz spełnienia marzeń!".

Małgorzata Rozenek-Majdan nie próżnuje. Kobieta również wstawiła na Instagram swoje stare zdjęcie z okazji Dnia Dziecka oraz swoich urodzin. W opisie czytamy: "Już wtedy byłam szczęśliwym, pogodnym i radosnym dzieckiem. Wierzącym, że świat jest pięknym miejscem, w którym będę mogła zrealizować swoje marzenia. Dziś z perspektywy tych 41 lat (!) mogę śmiało powiedzieć, że wszystko co sobie wymarzyłam mam, i chociaż życie nie zawsze było łatwe, to tej małej Małgosi ze zdjęcia powiedziałabym "nic nie zmieniaj, będziesz bardzo szczęśliwa", a ja wciąż nie przestaje marzyć".

Które zdjęcie młodej Małgorzaty Rozenek-Majdan bardziej przypadło wam do gustu?

d30rsl6

Podziel się opinią

Share

d30rsl6

d30rsl6