WP

Zarząd spółki Wirtualna Polska Media S.A., wydawca serwisu „gwiazdy.wp.pl” przeprasza Panią Annę Samusionek za publikację informacji bezprawnie naruszających jej dobra osobiste w wydaniach serwisu „gwiazdy.wp.pl”, jakie ukazały się w okresie od dnia 2 września 2013 r. do dnia publikacji niniejszych przeprosin.

Zarząd spółki Favore.pl sp. z o.o., przeprasza Panią Annę Samusionek za publikację informacji bezprawnie naruszających jej dobra osobiste w wydaniach serwisu „nocoty.pl”, jakie ukazały się w okresie od dnia 2 września 2013 r. do dnia publikacji niniejszych przeprosin.

Małgorzata Godlewska 7 lat temu. Była śliczną, naturalną dziewczyną

Siostry Godlewskie w ciągu dwóch lat od debiutu zyskały sławę. Stały się fenomenem, również wizerunkowym. Wygląd jednej z nich w ciągu kilku lat drastycznie się zmienił.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Instagramowy profil Godlewskiej śledzi prawie 85 tys. osób
Instagramowy profil Godlewskiej śledzi prawie 85 tys. osób (ONS.pl)
WP

Zaczęło się od wykonywania piosenek świątecznych, później nadszedł czas na teledyski, a niedawno kontrowersyjne wykonanie hymnu Polski i znów powrót do kolęd. Ich głos nie wszystkim przypadł do gustu, podobnie jak styl. Jednak siostry Godlewskie zrobiły to, o czym marzy wielu - przyciągnęły do siebie internautów. Tłumy internautów. Nie przejmowały się też krytyką, realizując własne marzenia.

Przygana ze strony followersów, gdy chodziło o wygląd czy śpiew nie wszystkim mogła wydać się uzasadniona - mowa o wiernych fanach sióstr. Inaczej było, gdy okazało się, że Esmeralda w lipcu 2018 r. spowodowała wypadek, prowadząc auto pod wpływem środków odurzających. Wtedy gwiazdka musiała zmierzyć się z prawdziwym hejtem. Małgorzata wspierała ją i broniła.

Jednak nawet karygodne wyczyny sióstr nie wywołują aż takich emocji jak publikowane przez nie klipy.

WP

Siostry Godlewskie o karierze

Dziewczyny mają charakterystyczny sposób śpiewania i wyrazisty, przerysowany wygląd. To właśnie on budzi w wielu użytkownikach największe zainteresowanie. Do tego dochodzi ekspresyjna gestykulacja i mimika. Godlewskie wiedzą, co robić, aby zapaść w pamięć.

WP

Obie, Małgorzata i Esmeralda, mają czarne, długie włosy, powiększone usta i biusty. Nie ukrywają, że medycyna estetyczna nie jest im obca. Poza tym malują się aż nazbyt starannie. Siostry są do siebie bardzo podobne. Jak je rozróżnić? Małgorzata jest wyższa i smuklejsza. Zawsze mogła pochwalić się idealną sylwetką!

Aby się o tym przekonać, wystarczy zerknąć na jej fotografię z 2012 roku. Gwiazdka wygląda na niej świetnie, chociaż uwagę przyciąga nie tyle jej wysportowana figura, co blond fryzura i delikatne, dziewczęce rysy twarzy, w które jeszcze nikt nie zdążył zaingerować.

Jak wam się podoba? Poznalibyście na ujęciu Małgorzatę Godlewską? Może celebrytka powinna wrócić do naturalnego wyglądu?

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP