Trwa ładowanie...

Małgorzata Kożuchowska ma dylemat. Chodzi o rozwód Agaty Kuleszy

Małgorzata Kożuchowska i Agata Kulesza przyjaźnią się od lat. Teraz ich relacja przechodzi kryzys, z powodu rozwodu Kuleszy.

Małgorzata Kożuchowska ma dylemat. Chodzi o rozwód Agaty KuleszyŹródło: East News, fot: VIPHOTO
d2iw7q4
d2iw7q4

Małgorzata Kożuchowska i Agata Kulesza przyjaźnią się od czasów studiów. Wynajmowały razem mieszkanie i razem uczyły się do egzaminów. Ale teraz ich relacja przechodzi kryzys. A wszystko przez rozwód Kuleszy z operatorem Marcinem Figurskim. Cała trójka pracuje na planie serialu "rodzinka.pl", co dla Kożuchowskiej jest trudne. Jednak wszyscy starają się zachować profesjonalizm.

Jak donosi "Na Żywo", Kożuchowska nie ma zamiaru brać niczyjej strony:

- Bardzo dobrze zna ich oboje, ale chyba nie opowiada się po żadnej ze stron. Z obojgiem współpracuje dokładnie tak samo – zdradziła w rozmowie z periodykiem osoba pracująca na planie.

Zobacz także: KLIKA PUDELKA o Kożuchowskiej : "Czekaliśmy na to, aż Małgorzata trochę się oszpeci"

Na planie "rodzinki.pl" panuje przyjazna atmosfera. Przyjęła się zasada, że kiedy Kulesza jest w pracy, Figurski ma wolne. W rozmowie z "Na Żywo" operator powiedział: - Z Małgosią mam miłe i profesjonalne relacje.

d2iw7q4

Tymczasem ludzie z planu serialu mówią, że lubią z nim rozmawiać i słuchać opowieści o jego pasji – rzeźbiarstwie.

Tematu rozwodu wszyscy zgodnie unikają. Również Kożuchowska nie chce w to wnikać. Wie, że kiedyś będzie się spotykała w pracy zarówno z Agatą, jak i z Marcinem.

Od jakiegoś czasu w mediach głośno jest o rozwodzie Agaty Kuleszy. Małżeństwo stara się o rozwód z orzeczeniem o winie drugiej strony. Mąż aktorki zabrał głos w tej sprawie i oskarżył partnerkę o molestowanie moralne.

Z drugiej strony, według nieoficjalnych źródeł, po jednej z kłótni małżeńskiej, Kulesza złożyła wniosek o Niebieską Kartę - dokument służbowy wypełniany przez funkcjonariusza policji w przypadku stwierdzenia przemocy w rodzinie. Dodatkowo aktorka ujawniła, że była blisko stanów depresyjnych.

d2iw7q4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2iw7q4