ycipk-4d0urb

Małgorzata Rozenek bez stanika. Pozuje w rozpiętej koszuli

Małgorzata Rozenek znów zrobiła furorę w sieci. A właściwie zdjęcie, na którym kusząco pozuje, odsłaniając swoje wdzięki. Tym razem poszła na całość.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małgorzata Rozenek odsłoniła fanom swoje wdzięki
Małgorzata Rozenek odsłoniła fanom swoje wdzięki (ONS.pl)
ycipk-4d0urb

Małgorzata Rozenek doskonale wie, jak wyróżniać sie z tłumu. Można nawet śmiało stwierdzić, że z tej dziedziny obroniła niemalże doktorat. Zawsze na pierwszym planie, zawsze w centrum zainteresowania i zawsze jest o niej głośno. Nie ma dla niej tematów tabu i udowadnia to na każdym kroku. Nie tylko napisała książkę na temat in vitro, ale nie boi się też pokazywać, jak wygląda jej życie, gdy gasną telewizyjne reflektory. A przecież nie zawsze jest kolorowo.

Rozenek jest także świadoma, że nic tak nie przyciąga uwagi internautów, jak roznegliżowane zdjęcia w mediach społecznościowych. W myśl tej zasady prowadząca "Projekt Lady" systematycznie raczy nas relacjami ze swoich rajskich wakacji. Ostatnio była we Włoszech, Francji, na Mazurach i na "Top of the Top Festival" w Sopocie.

ZOBACZ WIDEO: Małgorzata Rozenek: "Nie wyobrażam sobie mojej szafy bez dresów i piżamy"

ycipk-4d0urb

Gdy wróciła po tych wyczerpujących wojażach do domu, wcale nie dała nam od siebie odetchnąć. Wprost przeciwnie. Wie, że show-biznes bywa kapryśny, a medialne pięć minut może się skończyć (choć w jej przypadku trwa to już dobrą godzinę) i musi nieustannie podgrzewać zainteresowanie swoją osobą. Idąc tym tropem, opublikowała w sieci zdjęcie, które na długo zapadnie w pamięć jej wielbicielom.

Rozenek pozuje w króciutkich, jeansowych szortach (co już nikogo nie powinno dziwić) i koszuli. Nie byłaby jednak sobą, gdyby do zdjęcia nie rozpięła wszystkich guzików i nie zaprezentowała tego, co skrywa pod materiałem. Bujny, mocno wyeksponowany biust nie wszystkim fanom się jednak spodobał.

"Zastanawiam się, jaki jest cel takich zdjęć?", "Gdyby nie program 'Project Lady', to w sumie bym to olala, ale że jest tam pani jurorką i kreuje się na wielką damę, no to tak średnio" - grzmią internauci.

ycipk-4d0urb

Gdy jedna z internautek napisała, że nie miała pojęcia, że biust Rozenek jest dziełem chirurga plastycznego, gwiazda odpowiedziała jedynie: "Serio? No to jesteś spostrzegawcza". A wam jak się podoba takie wcielenie żony Radosława Majdana?

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4d0urb

ycipk-4d0urb
ycipk-4d0urb