ycipk-24uh9h

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan obchodzą rocznicę ślubu. Nie będą tego dnia razem

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan przez zobowiązania zawodowe nie spędzą razem rocznicy ślubu. Zakochani będą w dwóch różnych częściach świata.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan (newspix.pl)
ycipk-24uh9h

Na początku września Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan będą świętować 3. rocznicę ślubu. Miało być huczne świętowanie i romantyczna kolacja, ale nic z tego. Zakochani spędzą ten dzień osobno.

- Małgosia będzie wtedy najprawdopodobniej w dalekim Szanghaju. Będzie tam kręciła dokument o tym mieście dla stacji TVN - czytamy w "Rewii".

ZOBACZ: Rozenek potwierdza, że zagra u Patryka Vegi. "To będzie ktoś zupełnie inny ode mnie"

ycipk-24uh9h

Radosław Majdan w tym czasie będzie z kolei w Nowym Jorku. Sportowiec weźmie udział w meczu niewidomych piłkarzy z drużyny Śląsk Wrocław. Gwiazdor dołączył do tej drużyny na początku wakacji, aby wesprzeć ją jako zawodowy bramkarz.

- Oboje z Małgosią cieszą się, że mają dużo pracy i nowe wyzwania, choć nie pozwolą im one hucznie świętować ich rocznicy ślubu - zdradza informator tygodnika.

Przeczytaj: Małgorzata Rozenek bez stanika. Pozuje w rozpiętej koszuli

ycipk-24uh9h

Para pobrała się trzy lata temu 10 września. Ślub cywilny odbył się w zabytkowym pałacyku w Konstancinie. Na uroczystości pojawiła się rodzina, przyjaciele, a także celebryci. Ceremonia była dopracowana pod każdym względem, a o wszystko zadbała Małgorzata Rozenek.

Dwie poprzednie rocznice zakochani świętowali dość hucznie w gronie najbliższych. W tym roku nastąpi zmiana planów.

- Radosław spróbuje to Małgosi jakoś wynagrodzić wcześniej przed wyjazdem i wręczy jej prezent z wyprzedzeniem. Na pewno będą tego dnia ze sobą w kontakcie telefonicznym. Przecież Radosław to mężczyzna, który o rocznicy ślubu nie zapomina nigdy - dodaje informator.

Polub WP Gwiazdy
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-24uh9h

ycipk-24uh9h
ycipk-24uh9h