Trwa ładowanie...
d2o9sak

Małgorzata Rozenek-Majdan apeluje o pomoc dla pierwszej żony swojego byłego męża

Małgorzata Rozenek-Majdan nie mogła przejść obojętnie wobec ludzkiego dramatu. Na swoim profilu na Instagramie zaapelowała o pomoc dla byłej żony Jacka Rozenka, która zmaga się z rakiem.
Share
Małgorzata Rozenek-Majdan apeluje do fanów o pomoc
Małgorzata Rozenek-Majdan apeluje do fanów o pomocŹródło: ONS.pl
d2o9sak

Małgorzata Rozenek-Majdan znana jest nie tylko z prowadzenia programów telewizyjnych, odważnych kreacji i brylowania na czerwonym dywanie. Gwiazda chętnie i bardzo często angażuje się we wszystkie akcje charytatywne. Nigdy nie przechodzi obojętnie, gdy w grę wchodzi walka o ludzkie życie.

Na swoim profilu na Instagramie opublikowała długi wpis, w którym apeluje o pomoc dla pierwszej żony Jacka Rozenka. Przypomnijmy, że u Katarzyny Litwiniak zdiagnozowano rozsiany przerzut raka do kości.

Małgorzata Rozenek-Majdan - pomoc dla Katarzyny Litwiniak

Przez ostatnie 20 lat pani Kasia pracowała w telewizji jako producent i nie narzekała na zarobki. Mimo to nie jest w stanie pokryć kosztów leczenia. Kobeta usiłuje zebrać 170 tys. zł, by poddać się terapii protonowej w klinice w Monachium. Syn Litwiniak i Jacka Rozenka, Adrian Rozenek, już wcześniej prosił o pomoc dla matki. Teraz do akcji dołączyła właśnie Małgorzata Rozenek-Majdan.

d2o9sak

Małgorzata Rozenek-Majdan - apel do fanów

"Kilka dni temu, dotarła do nas wiadomość o walce z rakiem Kasi, mamy Adriana, bardzo ważnej dla mnie osoby. 3 lata temu usłyszała diagnozę: rak piersi. (...) Jest jednak nadzieja. Istnieje możliwość przeprowadzenia terapii protonowej w klinice w Monachium, która powoduje wyniszczenie komórek rakowych w dużych skupiskach. Kasia została zakwalifikowana, jedyną przeszkodą są pieniądze. Zostało tylko kilka tygodni, aby zebrać 170 000 zł. Tutaj czas działa na naszą niekorzyść, a bez zebranej całkowitej kwoty lecznie się nie rozpocznie. Mimo ogromnego wsparcia znajomych i rodziny (wszyscy robią co mogą) nadal brakuje środków na leczenie Kaśki, dlatego bardzo proszę Was o pomoc - napisała na swoim profilu na Instagramie Perfekcyjna Pani Domu.

Gdyby zechcieli państwo pomóc Katarzynie Litwiniak, podajemy numer konta fundacji Znajdź Pomoc.

Numer konta Fundacji: 52 1050 1025 1000 0090 3010 4252
Tytuł przelewu: Kasia Litwiniak
Dane odbiorcy: Fundacja Znajdź Pomoc
al. Rzeczypospolitej 2 lok. U-2
02-972 Warszawa

d2o9sak

Podziel się opinią

Share
d2o9sak
d2o9sak