Trwa ładowanie...
d2loe44

Małgorzata Rozenek-Majdan dodała wzruszający post na Instagramie. Mąż jej odpowiedział

Małgorzata Rozenek-Majdan chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym w mediach społecznościowych. Zazwyczaj są to zdjęcia z rozmaitych wydarzeń oraz ścianek. Tym razem Rozenek zaskoczyła fanów wzruszającym postem z domowej kanapy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małgorzata Rozenek-Majdan wzrusza fanów
Małgorzata Rozenek-Majdan wzrusza fanów (East News)
d2loe44

Małgorzata Rozenek-Majdan – Instagram

Małgorzata Rozenek-Majdan to jedna z najchętniej obserwowanych gwiazd na Instagramie. W sierpniu tego roku prezenterka dumnie ogłosiła, że jej profil śledzi milion fanów. Z tej wyjątkowej okazji Rozenek wstawiła zdjęcie w towarzystwie srebrnych i złotych balonów.

To właśnie dzięki Instagramowi możemy na bieżąco śledzić życie Małgorzaty, która od lat szturmuje polski show-biznes. To tam Rozenek-Majdan chwali się szczupłą figurą, prezentuje swoje stylizacje i kłóci się z fanami. Nie brakuje również jej zdjęć z rodziną, czyli dwoma synami i ukochanym Radziem.

d2loe44

Małgorzata Rozenek Majdan i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan to bez wątpienia najbardziej barwne małżeństwo polskiego show-biznesu. Małżeństwo Majdanów od lat bez wstydu razem bryluje na warszawskich salonach i nie kryje się ze swoimi uczuciami.

Przy okazji urodzin oraz rocznic zarówno Gosia, jak i Radek nie zapominają o obowiązkowych wpisach w mediach społecznościowych. Czy życzenia w ogóle się liczą, jeżeli nie są złożone na forum publicznym?

Tym razem Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan osiągnęli szczyt słodkości. "Perfekcyjna" udostępniła na swoim profilu instagramowym post, w którym sentymentalnie wypowiada się o ognisku domowym i chwilach spędzanych z rodziną.

d2loe44

"Znacie to przysłowie "wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej"? Za każdym razem jak wracam, nawet z krótkiej podróży, myślę sobie, że jest cholernie prawdziwe" – pisze Rozenek.

Na rozczulającą odpowiedź Radka nie trzeba było długo czekać: "To prawda kochanie, już nie mogę się doczekać powrotu do Was! A George to chyba trochę urósł".

Prawda, że są słodcy?

d2loe44

Podziel się opinią

Share
d2loe44
d2loe44