Trwa ładowanie...
d8j0lhh

Małgorzata Rozenek-Majdan zrezygnowała z perfum Radzia dla innego kontraktu

Kontrakty i pieniądze ostatnio wyjątkowo dobrze trzymają się Gosi Rozenek. Telefon nie przestaje dzwonić, a dobra passa trwa w najlepsze. "Perfekcyjnej" powodzi się na tyle, że zrezygnowała ostatnio z biznesu męża.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

Małgorzata Rozenek-Majdan
Małgorzata Rozenek-Majdan (East News, Fot: East News)
d8j0lhh

Małgorzata Rozenek niedawno pochwaliła się nowym kontraktem z Avonem. Jednak coś za coś. Dla tej propozycji musiała zrezygnować z tworzenia perfum dla firmy Radka Majdana. Pieniądze okazały się na tyle korzystne, że żal było odmawiać.

ZOBACZ TAKŻE: Rozenek opowiada o perfumach Majdana wartych 8 milionów: "Tyle by miał, gdyby sprzedał udziały"

Kontrakty pchają się Rozenek w ręce, a ona może nimi żonglować i w nich przebierać, jak tylko się jej podoba. I to właśnie robi. Celebrytka miała ostatnio zaangażować się w tworzenie linii perfum dla firmy swojego męża. Jednak te plany muszą jeszcze trochę zaczekać.

d8j0lhh

Rozenek podpisała kontrakt reklamowy z producentem kosmetyków. W umowie zawarty został paragraf o zakazie konkurencji. Z tego powodu celebrytka nie spełni marzenia ukochanego. Ale jak się okazuje, było warto. Małgosia zgarnie aż pół miliona złotych. A podobno, jeśli reklamowane przez nią perfumy będą się dobrze sprzedawać, to może liczyć na przedłużenie kontraktu – informuje "Fakt".

"Mam wielką przyjemność nie tylko być ambasadorką marki, ale również już za chwilę włączyć się w liczne akcje pomocy dla kobiet, których pomysłodawcą jest AVON" - napisała niedawno Rozenek na swoim profilu na Instagramie.

Gosia została twarzą Avon i pojawiła się już w pierwszym jesiennym katalogu. Dołączyła do takich gwiazd, jak Małgorzata Kożuchowska, Justyna Steczkowska, Małgorzata Socha czy Weronika Rosati.

d8j0lhh

Nie zabrakło skandalu. Tuż po tym, jak Rozenek ogłosiła współpracę z Avonem, Joanna Krupa zarzuciła jej promowanie firm, które testują kosmetyki na zwierzętach - donosi "Fakt".

Ale trzeba przyznać, że chyba każdemu trudno byłoby oprzeć się takiej sumce. I coś czujemy, że jak tak dalej pójdzie, to Małgosia i Radek zagoszczą na okładce "Forbesa".

icon info

Treści redakcyjne są całkowicie niezależne.Wspierasz nasz rozwój, kupując produkty z linków lub boksów zamieszczonych w tekście.

d8j0lhh

Podziel się opinią

Share
d8j0lhh
d8j0lhh