Trwa ładowanie...
d2vq827

Małgorzata Rozenek topless w artystycznej sesji

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan już wkrótce przywitają na świecie swoje pierwsze, wspólne dziecko. Czas oczekiwania na nie jest dla gwiazdy TVN pracowity. Światło dzienne ujrzała właśnie kolejna sesja z jej udziałem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małgorzata Rozenek chętnie eksponuje ciążowe krągłości
Małgorzata Rozenek chętnie eksponuje ciążowe krągłości (East News)
d2vq827

Małgorzata Rozenek, odkąd już poinformowała o tym, że spodziewa się dziecka, nie stroni od pokazywania zmieniającego się ciała. Gwiazda chętnie eksponuje powiększający się brzuszek na Instagramie oraz przy okazji sesji zdjęciowych do wywiadów. Sporo emocji wzbudziły jej fotografie w samej bieliźnie. Obok najnowszych fani na pewno też nie przejdą obojętnie.

Rozenek na czarno-białym zdjęciu pozuje tylko w białych spodniach. Stoi bokiem, a biust zasłania rękoma. Ma długi, doczepiany kuc, a za nią na drugim planie leży koń. Autorką sesji jest Sandra Sobolewska, która pochwaliła się dziełem na swoim Instagramie. Za fryzurę odpowiadał jej mąż, Kajetan Góra, z którym Małgosia pracowała już przy okazji innych projektów.

Pod zdjęciem posypały się komplementy. Zachwyt wyraziły między innymi Natalia Siwiec oraz Paula Tumala. A wy jak oceniacie?

d2vq827

Podziel się opinią

Share

d2vq827

d2vq827