Trwa ładowanie...
d1nl5tw

Małgorzata Rozenek wspiera Tęczowy Piątek

To już czwarta edycja Tęczowego Piątku z inicjatywy Kampanii Przeciw Homofobii. Uczniowie biorą udział w zajęciach dotyczących akceptacji i otwartości na rówieśników LBGT. Polscy celebryci również wspierają akcję.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Małgorzata Rozenek-Majdan wspiera szkolną młodzież
Małgorzata Rozenek-Majdan wspiera szkolną młodzież (Instagram.com)
d1nl5tw

Małgorzata Rozenek zadeklarowała, że stoi po stronie młodzieży i wspiera akcję Tęczowy Piątek. Wyznała, że kiedyś nikt nie bał się chodzić do szkoły. Post na Instagramie cieszy się dużą popularnością, ale też wygenerował mnóstwo komentarzy. Nie wszystkie były przychylne.

"Niech ten dzień, będzie symbolem naszego wsparcia dla młodzieży ze środowisk LGBT. Niech tego dnia usłyszą szczególnie głośno 'nie bójcie się, jesteśmy z Wami, szanujemy Was'. Sprawmy, żeby Szkoła stała się miejscem do którego nie boją się chodzić" - pisze gwiazda.

Jedna z fanek wyznała, że choć całym sercem wspiera młodzież w poszukiwaniach ich tożsamości, to jednak nie uważa, by same manifestacje przynosiły pożytek w naszym kraju. Inna dodała, że problemem nie jest brak akceptacji dla innej orientacji, ale ogólny brak szacunku, dla tego co inne.

d1nl5tw

Zobacz też: Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała salon. Fani myśleli, że tak mieszka

Inna z fanek podzieliła się osobistą historią z własnego życia:

"Ja mam troje dzieci i w szkołach dzieją się rzeczy straszne rzeczy. Przez lata jednak nie słyszałam, żeby w szkole ktoś gnębił dziecko z powodu orientacji seksualnej (chociaż zdaje sobie sprawę, że taki problem pewnie też istnieje)" - napisała pod postem Małgorzaty Rozenek.

"Widziałam za to wiele innych okrutnych rzeczy, gnębienie dziecka bo jest grube, biedne, albo bogate. Przerażające jest to, jak dziecko dziecku może zatruć albo zniszczyć życie i to wcale nie z powodu orientacji seksualnej" - dodała fanka.

Zobacz też: Małgorzata Rozenek i jej szare życie. Zdjęcie nie spodobało się internautom

d1nl5tw

Podziel się opinią

Share

d1nl5tw

d1nl5tw